QuiAri uruchamia nowe rynki i zaskakuje nowym produktem

przez Maciej Maciejewski
1609 odsłony

Dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że działająca w systemie MLM spółka QuiAri otwiera nowe centrum dystrybucyjne w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Dziś firma donosi o zainicjowaniu swojego oddziału w Malezji. Ekspansja biznesu wystartowała zatem ostro.

źródło: Pixabay

Wraz z tą globalną strategią QuiAri wprowadzi na rynek nowy produkt. Będzie to żelowy suplement przeciwstarzeniowy o nazwie Prime. Dzięki zdobytemu już certyfikatowi rejestracji korporacyjnej dla Malezji, spółka twierdzi, że jest gotowa na dynamiczne wzrosty.

– QuiAri jest już otwarta dla biznesu w ponad 100 krajach całego świata i jestem szczególnie podekscytowany ekspansją na Malezję. Może to być jeden z naszych najgorętszych rynków w tym regionie. Ich gospodarka wzrosła o 8,7% w 2022 roku i oczekuje się, że do końca 2023 roku wzrośnie o kolejne 4 do 5%. Naprawdę nie mogę się doczekać, aby dostać się do Malezji i zmienić życie. Mają 32 miliony ludzi, którzy potrzebują pomocy zarówno fizycznej, jak i finansowej – powiedział Bob Reina, założyciel i dyrektor generalny QuiAri.

Mogą Cię również zainteresować