Ryan Rogers uhonorowany nagrodą Texas Trailblazer Award

przez Maciej Maciejewski
424 odsłony

Jedna z największych w USA organizacji zajmujących się problemem przemocy w rodzinie – The Family Place ogłosiła, że w tym roku przyznała dyrektorowi generalnemu firmy Mary Kay Inc. Ryanowi Rogersowi nagrodę Texas Trailblazer Award.

Ceremonia odbędzie się podczas 27 edycji corocznej gali wręczenia nagród Texas Trailblazer Awards na terenie Dallas w Teksasie, podczas której Ryan Rogers zostanie uhonorowany za swoje osiągnięcia, sukcesy i zaangażowanie w działalność charytatywną.

Jako wnuk Mary Kay Ash i wiceprezes zarządu Fundacji Mary Kay Ash Rogers stał na czele działań network marketingowej spółki Mary Kay mających na celu wspieranie badań nad rakiem kobiet i położenie kresu przemocy domowej. Od 1996 roku Fundacja Mary Kay Ash przekazała ponad 92 miliony dolarów schroniskom dla kobiet, podmiotom świadczącym usługi w zakresie przemocy domowej, programom badań nad rakiem i innym ważnym projektom wspierającym kobiety w całych Stanach Zjednoczonych.

– To zaszczyt uhonorować kogoś tak oddanego walce z przemocą domową, człowieka inspirującego zmiany, jak Ryan Rogers. Jego niezachwiane zaangażowanie w kontynuację dziedzictwa prawdziwego wpływu na społeczność pomogło niezliczonej liczbie osób, które doświadczyły przemocy domowej, rozpocząć życie pełne odnowionej siły i odporności – powiedziała Mimi Sterling, dyrektor generalna w The Family Place.

Mogą Cię również zainteresować