Sascha Winter przeszedł z zarządu do rady nadzorczej w firmie proWIN

przez Maciej Maciejewski
455 odsłony

Na początku stycznia 2023 roku dyrektor zarządzający w firmie proWIN Sascha Winter przeszedł do rady nadzorczej spółki. Obecnie dwuosobowe kierownictwo proWIN składa się tylko z założycieli tego projektu – Stefana Schäfera i Michaela Wintera.

Sascha Winter

Sascha Winter, jako akcjonariusz, dyrektor zarządzający spółki zależnej od proWIN – Fleet&Facility oraz pełniąc funkcję członka rady nadzorczej, pozostaje bardzo ważną osobą w firmie i razem ze Stefanem Schäferem oraz Michaelem Winterem stanowią jej główny trzon działalności operacyjnej.

– Przejście do rady nadzorczej daje mi możliwość poświęcenia się rzeczom, które chcę rozwijać w proWIN z pasją i konsekwencją. Obejmują one w szczególności działania w obszarze marketingu i komunikacji, gdzie chcę wdrażać swoje pomysły kreatywnie i strategicznie. Jestem pewien, że zmieniona perspektywa przyniesie nowy, świeży powiew. W przyszłości chciałbym i poświęcę więcej czasu zadaniom reprezentacyjnym, które były w ostatnich latach nieco zaniedbane – komentuje Sascha Winter.

Sascha Winter ogłosił ten krok pracownikom firmy proWIN na firmowym spotkaniu, które odbyło się w grudniu 2022 roku. 2 stycznia 2023 roku wysłał osobistą wiadomość wideo na ten temat do całego działu sprzedaży proWIN.

Dyrektor zarządzający spółki – Michael Winter, podziękował swojemu bratu za wieloletnią, pełną zaangażowania pracę w zarządzaniu firmą. Swoje przyszłe wsparcie ze strony rady nadzorczej postrzega jako bardzo cenne: – Nie mogę się doczekać dalszej wymiany pomysłów z Saschą. Wraz z oderwaniem się od codziennych spraw i wynikającą z tego nową perspektywą staje się dla mnie jeszcze ważniejszy jako partner i doradca, dzięki czemu wspólnie możemy wyznaczyć kurs na udany rok 2023, a nawet dalszą przyszłość – powiedział.

Mogą Cię również zainteresować