Schwarzenegger i Merkel zainteresowani rozwiązaniami dla domu i biznesu

przez Piotr Hoffmann
541 odsłony

.
Nowy odtwarzacz telewizji internetowej to kompaktowa, łatwa w użyciu i automatycznie konfigurująca internetowa przystawka do telewizora z prostym pilotem, umożliwiająca oglądanie internetowego wideo w telewizorze w salonie.

Nowy odtwarzacz telewizji internetowej to kompaktowa, łatwa w użyciu i automatycznie konfigurująca internetowa przystawka do telewizora z prostym pilotem, umożliwiająca oglądanie internetowego wideo w telewizorze w salonie. Urządzenie strumieniowo przesyła treści z popularnych witryn, serwisów wideo na życzenie oraz wideo z lokalnych pamięci flash USB. Zaawansowana funkcja wyszukiwania umożliwia inteligentne przeszukiwanie internetowych zasobów wideo, w tym wybieranie witryn według kraju, tematyki, nazwisk osób czy popularnych witryn.

Na targach NETGEAR zaprezentowała również szerokie portfolio najnowszych rozwiązań do każdego domu i biura, które wykorzystują innowacyjne technologie w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na rozrywkę, mobilność, przechowywanie danych i bezpieczeństwo. Digital Entertainer Elite (EVA9150) – to idealne rozwiązanie dla zaawansowanych entuzjastów mediów. To odtwarzacz mediów cyfrowych, obsługujący najnowsze technologie wideo, audio oraz sieci bezprzewodowe 802.11n. Urządzenie ze zintegrowanym twardym dyskiem o pojemności 500GB można łatwo rozbudować o większą pojemność. Użytkownicy mogą odtwarzać na ekranie telewizora filmy cyfrowe o jakości Blu-Ray (do 1080p), oglądać zdjęcia cyfrowe w wysokiej rozdzielczości, odtwarzać pliki MP3 i programy telewizyjne nagrane na komputerze PC lub przechowywane w lokalnej sieci.

(Piotr Hoffmann)
Ten tekst jest jedynie fragmentem całego artykułu, który znajdziesz w wydaniu drukowanym Network Magazyn nr 20/2009

 

Mogą Cię również zainteresować