Seminarium Amway dla 10 000 osób w Nowej Zelandii

przez Maciej Maciejewski

Amway w Chinach organizuje dla swoich ludzi wydarzenie o nazwie Seminarium Przywódców. Tym razem przedsięwzięcie odbyło się w Nowej Zelandii, sesje trwały po pięć dni i w sumie wzięło w nich udział 10 000 osób. W ich ramach miały miejsce profesjonalne sesje przywódcze, uroczyste kolacje, przyjęcia koktajlowe i wycieczki do Auckland oraz Queenstown.

źródło: Pixabay

Wydarzenie Seminarium Przywódców opierało się w dużej mierze na kreatywnych, wielkich zabawach, w których wykorzystano nawet efekty specjalne i maszyny do śniegu, a na same przygotowania organizatorzy potrzebowali ponad 600 godzin niestandardowych działań, aby np. stworzyć panoramiczne sceny na ogromnych ekranach LED. Podczas kolacji, na każdym stole i talerzu wyświetlano animowane projekty odzwierciedlające kulturę Nowej Zelandii i markę Amway.

Łącznie seminarium trwało dwa miesiące i zgromadziło dwanaście oddzielnych grup przedstawicieli marki Amway, za każdym razem odpowiednio honorując najlepszych pracowników i sprzedawców firmy. Szacuje się, że w sumie wydarzenie to przyniosło lokalnej gospodarce Nowej Zelandii 25 milionów dolarów.

Mogą Cię również zainteresować