Skarby Dubaju czyli Forever Global Rally 2017

przez Jacek Bartkowiak
1281 odsłony

Zakończył się właśnie kolejny fantastyczny zjazd Forever Global Rally 2017. Tym razem wszystko działo się w egzotycznym i imponującym Dubaju. Przez osiem dni było to miejsce, gdzie spotkało się 12 500 entuzjastycznych, radosnych i rozbawionych top liderów Forever ze 160 krajów świata.

ee

Większość osób, które wzięły udział w eskapadzie do Dubaju, zrealizowało wymagane kwalifikacje i znalazło się tam na koszt firmy. Przelot, pięciogwiazdkowe hotele, wycieczki i kieszonkowe – wszystko to pokrywało, jak zwykle – Forever. Ale to nie koniec wyjątkowej hojności naszej firmy. W Dubaju rozdano naszym dystrybutorom między innymi ponad 26 milionów $ z programu Chairman’s Bonus, w postaci czeków. Firma obdarowała w ten sposób blisko 1000 top liderów z całego świata.

Impreza, w której trakcie odbieraliśmy czeki, odbyła się na plaży tuż przed hotelem Burj Al Arab, czyli słynnym żaglem, gdzie przy dynamicznej muzyce i salwach sztucznych ogni bawiliśmy się do późnej nocy. Najwyższy czek firma wystawiła na prawie 1 200 000 $ a otrzymał go Rolf Kipp – człowiek, który zbudował struktury liczące około 3,5 miliona ludzi w ponad 60 krajach świata. Z Polski było tam prawie 150 osób, z czego kilkanaście najlepszych również otrzymało pokaźne czeki. Największy wręczono naszym przyjacielom i sponsorom, diamentowym managerom Forever – Bogumile i Janowi Srokom, w wysokości ponad 170 000 $. Również my otrzymaliśmy kolejny z rzędu czek za systematyczną pracę w ciągu całego ostatniego roku.

Ale taki zjazd nie polega wyłącznie na braniu i zabawie. Również pracowaliśmy, choćby przy pakowaniu paczek żywnościowych dla głodujących oraz zbieraliśmy pieniądze na cele charytatywne. W trakcie pobytu odbyło się też wiele atrakcyjnych i użytecznych szkoleń prowadzonych przez top liderów i ekspertów. Poznaliśmy nowe, rewolucyjne produkty, które wejdą do oferty Forever już za kilka tygodni.  Atmosfera w Dubaju była niepowtarzalna i niesamowita. Bardzo kolorowy tłum składający się z entuzjastycznie nastawionych do życia i pracy ludzi, mnóstwo radości – to zawsze podstawowe, najbardziej widoczne cechy takiego firmowego zjazdu.

Mamy wrażenie, że ten w Dubaju był najlepszym z dotychczasowych, ale takie wrażenie mamy po każdym kolejnym zjeździe. Następny zjazd Forever Global Rally 2018 odbędzie się w Dallas w Texasie. Mimo, że byliśmy tam już wielokrotnie na poprzednich zjazdach, nie możemy się już doczekać momentu, kiedy tam pojedziemy. W końcu Stany Zjednoczone to ojczyzna Forever – tam powstała nasza firma 40 lat temu i tam są nasze plantacje, fabryki i główne biuro. Najciekawsze jest jednak to, że każdy z kilkunastu milionów przedsiębiorców Forever z całego świata ma szansę zrealizować jeszcze do końca roku kwalifikację i pojechać z nami do Dallas. Wszystkim życzymy spełnienia marzeń i udziału w tym wydarzeniu. (Foto: Klaudia Linja-aho)

Komentarz Bogusi Sroki: – Za nami dziewięć fantastycznych dni spędzonych w Dubaju na Global Rally Forever!!! Na przyszły rok jesteśmy już zaproszeni na podobną imprezę do Dallas w Texasie!!! Tam będziemy uroczyście obchodzić urodziny naszej firmy Forever Living Products, która działa na światowym rynku już 40 lat!!! Zaraz po świętach znów ruszamy w Polskę na szkolenia – Warszawa, Sopot, Gdańsk, Rumia, Kartuzy i Słupsk. Zrobimy wszystko, żeby podwójnie zrealizować hasło Forever na ten rok. „Realizujemy marzenia pomagając innym zrealizować to, na czym im bardzo zależy”. Do zobaczenia w terenie!!!

Maria & Jacek BartkowiakowieMaria & Jacek Bartkowiakowie

Autor tekstu, wspólnie z żoną Marią, budują swój biznes MLM w oparciu o współpracę z Forever Living Products. Obecnie w planie marketingowym firmy są na pozycji sapphire manager. Maria związana jest z branżą MLM od ponad 20 lat, a od 1994 roku wyłącznie z Forever Living Products. Jacek, zanim dołączył do Marii i Forever, przez kilkanaście lat zajmował się zarządzaniem sprzedażą w korporacjach ubezpieczeniowych. Obydwoje budują i rozwijają swoje struktury w kilkunastu krajach europejskich. Są autorami wielu artykułów i publikacji z zakresu komunikacji, sprzedaży i pozyskiwania nowych partnerów biznesowych. Uwielbiają pomagać innym poprzez dawanie szansy jaką stwarza marketing sieciowy. Swoją działalność traktują jako sposób na życie, stąd czerpią radość, satysfakcję i nie wyobrażają sobie, aby można było robić coś innego. Prywatnie mają czworo dorosłych dzieci i trójkę wnucząt. Mieszkają w Warszawie.

Mogą Cię również zainteresować