Specjaliści z Herbalife na konferencji inwestorów w USA

przez Katarzyna Wagner
856 odsłony

Network marketingowy koncern Herbalife Nutrition poinformował, że jego kadra zarządzająca zaprezentuje się na najbliższej, wielkiej imprezie finansowej. Chodzi o konferencję inwestorów w Nowym Jorku (CAGNY), która odbędzie się 20 lutego 2020 roku.

Prezentację na konferencji CAGNY wygłosi przyszły dyrektor generalny Herbalife, dr John Agwunobi, który obecnie jeszcze dzierży w firmie stanowisko wiceprzewodniczącego oraz dyrektor strategiczny John DeSimone, a także starszy wiceprezes ds. finansowych i planowania strategicznego – Alex Amezquita.

Kierownictwo Herbalife na konferencji omówi najnowsze możliwości dotyczące kontroli masy ciała, żywienia sportowego oraz zdrowia i dobrego samopoczucia. Zaprezentuje również wartość kanału dystrybucji sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego oraz strategie rozwoju firmy i jej wyniki finansowe.

Prezentacja będzie transmitowana na żywo o godzinie 14:00 czasu wschodniego na stronie Herbalife Nutrition ir.herbalife.com ale później materiał będzie również opublikowany i dostępny do oglądania. Firma zaprasza inwestorów, analityków branżowych, media i wszystkie inne zainteresowane osoby do przyłączenia się do webcastu. Będzie można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o Herbalife Nutrition i całym sektorze DS/MLM w kontekście trendu health & wellness.

Mogą Cię również zainteresować