Specjalnie dla kobiet – Wyższa Szkoła Sukcesu…

przez Paulina Roos

…czyli zaprojektuj swój sukces w wersji SMART! Zapraszamy na pierwszą edycję ekskluzywnego projektu Work-Life Balance wokół obszarów POTENCJAŁ-KOMUNIKACJA-ZYSK. 21-22 oraz 28-29 listopada 2015 roku na AFiB Vistula.
Tylko 40 dostępnych miejsc!

źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

Akademia Kobiet Sukcesu opracowała projekt dedykowany kobietom, które pragną w swoim życiu równowagi. Dla takich, które chcą realizować się zawodowo, zarabiać dobre pieniądze dbając jednocześnie o życie osobiste i przestrzeń na własny rozwój. W biznesie MLM również.

Jeśli jesteś kobietą, która chce pracować mniej ale efektywniej – harmonijnie łączyć cele zawodowe z życiem osobistym i rozwojem, Akademia Kobiet Sukcesu wraz z Akademią Finansów i Biznesu Vistula zapraszają do udziału w innowacyjnym projekcie: „Wyższa Szkoła Sukcesu”. 

Razem z 14 wybranymi trenerami – najlepszymi na rynku ekspertami w swoich dziedzinach – udowodnimy Ci, że sukces w wersji SMART jest możliwy, gdy działasz w stanie flow, jesteś świadoma swojego potencjału, umiesz go odpowiednio komunikować na zewnątrz i przekuwać w konkretny zysk finansowy. Naucz się właściwie zarządzać swoim kapitałem osobistym i skutecznie go pomnażać! Zyskaj CZAS, WOLNOŚĆ FINASOWĄ, SATYSFAKCJĘ i SPEŁNIENIE, a do tego potrzebujesz:

 • eksperckiej wiedzy
 • praktycznych narzędzi
 • samoświadomości własnych zasobów i obszarów do rozwoju
 • konkretnie określonych celów
 • motywacji i odwagi wzmocnionych przez wspierającą siłę grupy życzliwych ludzi
 • wymiany kontaktów i informacji
 • pełnej mobilizacji do działania

To wszystko chcemy zaoferować Ci w ramach „Wyższej Szkoły Sukcesu”, gdzie poruszać będziemy wszystkie ważne dla Was obszary rozwoju osobistego oraz współczesnych narzędzi wspierających biznes i marketing. Lokalizacja:  Akademia Finansów i Biznesu Vistula, 100 m od stacji metra Stokłosy. Pierwsza edycja obejmuje dwa weekendy  21-22 oraz 28-29 listopada 2015 roku, w trakcie których:

 • Spotkasz się z 14 wyjątkowymi trenerami, którzy przeprowadzą Cię przez proces odkrywania własnego POTENCJAŁU (uruchomienie pokładów kreatywności i określenia kluczowych talentów), sztuki KOMUNIKACJI (jak sprawić, by świat poznał Twoją wartość) oraz ZYSKU (jak przekuć potencjał i pomysły na pieniądze). Wejdziesz także w stan FLOW, dowiesz się co do zaoferowania ma STORYTELLING i PERSONAL BRANDING oraz DESIGN THINKING, poznasz metody radzenia sobie z trudnymi emocjami.
 • Poznasz i przećwiczysz w praktyce każde z narzędzi oferowanych przez trenerów. Będziesz mieć przestrzeń na refleksję i pogłębianie samoświadomości. Poszukasz własnej definicji sukcesu w wersji SMART.
 • Weźmiesz udział w unikalnych spotkaniach networkingowych, moderowanych w sposób dostosowany do potrzeb i wrażliwości kobiet. Dzięki tym spotkaniom nawiążesz wiele nowych kontaktów – cennych zarówno dla sfery zawodowej jak i osobistej oraz wspomagającej Twój marketing i nie tylko.
 • Uzyskasz dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjno-rozwojowej na Facebooku, umożliwiającej wspieranie się w rozwoju, dostęp do cennych lektur, cytatów, strefy kontaktów oraz dyskusji z wybranymi trenerami.
 • Otrzymasz certyfikat Wyższej Szkoły Sukcesu i wartościowe prezenty w przypadku zakupu karnetów, a także specjalne oferty udziału w studiach podyplomowych na renomowanej uczelni AFiB Vistula.
 • Masz szansę na szereg wartościowych nagród biorąc udział w konkursie po wydarzeniu!

Więcej informacji na stronie: www.kobietyisukces.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/929888333724594/

Mogą Cię również zainteresować