Spółka dōTERRA nawiązała pięcioletnią współpracę z Utah Tech University Athletics

przez Maciej Maciejewski
528 odsłony

Firma dōTERRA ogłosiła, że zawarła pięcioletnią umowę z Utah Tech University Athletics, która obejmie częściowe finansowanie i renowację Habibian Athletic Center w celu utworzenia nowego Centrum Żywienia dōTERRA.

Działająca w systemie MLM spółka dōTERRA zapewni również dla Utah Tech University Athletics zasoby żywieniowe w ramach nowej „stacji paliw” dla studentów-sportowców Trailblazer, która będzie dostępna 24h na dobę.

– dōTERRA ceni edukację i od dawna współpracuje ze społecznością w południowym stanie Utah. Jedną z naszych podstawowych wartości w firmie jest inwestowanie we wspólny rozwój, a tym samym wzmacnianie innych. Staramy się być dobrymi zarządcami inwestując w edukację, zdrowie i dobre samopoczucie w społecznościach, którym służymy. Firma dōTERRA jest zadowolona z możliwości dzielenia się swoimi niesamowitymi produktami ze studiującymi sportowcami i wspierania Utah Tech jako pioniera i lidera w szkolnictwie wyższym – powiedział Mark Wolfert, dyrektor i współzałożyciel dōTERRA.

Mogą Cię również zainteresować