Spółka DXN Deutschland zlikwidowana

przez Maciej Maciejewski
673 odsłony

Network marketingowy biznes DXN na terenie naszych sąsiadów zza Odry zainicjowało w 2016 roku małżeństwo Esthery i Ulricha Zeilerów (Berlin). Niestety z niemieckiego punktu widzenia rok 2023 ten wywodzący się z Malezji system MLM zanotuje w swojej historii jako temat zamknięty.

Esthera i Ulrich Zeiler

Podmiot gospodarczy o nazwie DXN Deutschland GmbH został zlikwidowany na początku maja 2023 roku. Najpierw w trybie konserwacji była strona internetowa spółki, a potem produkty Ganoderma nie były dostępne w sklepie. Dystrybucja jest mocno zdziwiona. Na dziś nikt nie jest nam w stanie powiedzieć, co było powodem tak drastycznej decyzji.

Firma DXN została założona w 1993 roku. Wtedy przedsiębiorstwo marketingowe Lim Siow Jin Network z siedzibą w Petaling Jaya w malezyjskim Selangor, posiadające największą na świecie farmę Ganodermy, zainicjowało podmiot o nazwie DXN, które – jak twierdzą jego decydenci – ma obecnie ponad dziesięć milionów partnerów. To bardzo dobry wynik, jednak w Niemczech na 100% sporo osób z tej ekipy się wycofa.

Mogą Cię również zainteresować