Spółka Farmasi rozpoczęła współpracę z Międzynarodowym Uniwersytetem Florydy

przez Maciej Maciejewski
534 odsłony

Network marketingowa firma Farmasi ogłosiła zainicjowanie trzyletniej współpracy z renomowanym Florida International University (FIU), czyniąc swój NUTRIPLUS oficjalnym partnerem żywieniowym tej instytucji. Jednocześnie dr C. TUNA został oficjalnym partnerem FIU Athletics w zakresie ochrony przeciwsłonecznej.

źródło: Pixabay

Stosowanie produktów NUTRIPLUS i programy odnowy biologicznej spółki Farmasi zostaną teraz rozszerzone na ponad 400 studentów-sportowców FIU, aby pomóc w sprostaniu rygorystycznym wymaganiom fizycznym związanym z uczestnictwem w sportach na poziomie uniwersyteckim.

– Rozumiemy, że pod słońcem południowej Florydy i na tym cenionym uniwersytecie kształci się sportowców kalibru olimpijskiego i przyszłe gwiazdy. Właśnie dlatego angażujemy się w ich wspieranie – skomentował Wille Rodríguez, wiceprezes ds. marketingu w FARMASI.

– Ponieważ FARMASI otwiera pod tym słońcem swoją siedzibę w USA wierzymy, że to partnerstwo nie tylko wzmocni naszą wiedzę specjalistyczną, ale także poszerzy nasz zasięg, oferując nam cenne spostrzeżenia dotyczące przyszłego rozwoju naszych produktów. Historia pokazała nam, że niezwykłe innowacje produktowe często powstają w wyniku współpracy z uniwersytetami – dodał.

Mogą Cię również zainteresować