Spółka Herbalife Nutrition rozpoczęła współpracę z firmą Logility w celu poprawy zarządzania łańcuchem dostaw

przez Maciej Maciejewski
503 odsłony

W biznesie MLM rozwijają się te podmioty gospodarcze, które zwracają szczególną uwagę na rzeczy ważne dla swoich dystrybutorów i klientów. Firma Logility ogłosiła, że spółka Herbalife Nutrition wybrała Logility Digital Supply Chain Platform, aby usprawnić proces zarządzania łańcuchem dostaw na całym świecie.

źródło: Pixabay

– Projekt Logility wykazał się głęboką wiedzą branżową i zrozumieniem naszej działalności w systemie MLM oraz związanych z tym faktem wyjątkowych wyzwań. Z niecierpliwością czekamy na wykorzystanie Logility Digital Supply Chain Platform w celu poprawy wydajności naszych procesów całego łańcucha dostaw – powiedziała Natalia Perez-Espinosa, dyrektor ds. technologii i transformacji w Herbalife.

Skupiona na wzmocnieniu wysiłków w zakresie planowania dystrybucji, platforma Logility pomoże zapewnić przejrzystość łańcucha dostaw w Herbalife. Platforma wspiera wgląd w osiąganie wartości produktów i wszelkich procesów logistycznych. W konsekwencji sprawia, że ​​dostawa towarów jest wydajniejsza poprzez określenie, które towary, w jakich ilościach i w jakich lokalizacjach są potrzebne do zaspokojenia oczekiwanego zapotrzebowania klientów.

– Przejrzystość ma coraz większe znaczenie i wpływ na sukces globalnego łańcucha dostaw zwłaszcza, gdy Twoja marka jest zaangażowana w dostosowywanie się do indywidualnych zamówień, tak jak robi to Herbalife Nutrition. Bez odpowiednich narzędzi śledzenie dostawców, informacji i zapasów może być czasochłonne i nieefektywne. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Herbalife Nutrition w ich drodze ku lepszej logistyce i witamy ich zespół w naszej rosnącej społeczności innowacyjnych profesjonalistów łańcucha dostaw – komentuje Allan Dow, prezes Logility.

Mogą Cię również zainteresować