Spółka Herbalife zebrała 1,5 miliona dolarów na dożywianie dzieci

przez Maciej Maciejewski
701 odsłony

Koncern Herbalife za pomocą swojej organizacji filantropijnej Herbalife Nutrition Foundation (HNF) zebrał 1,5 miliona dolarów podczas corocznej zbiórki pieniędzy dla projektu Casa Herbalife, który wspiera ponad 178 organizacji pomocowych w 59 krajach świata.

źródło: Pixabay

1,5 miliona dolarów. Brawo! Zebrane pieniądze poprawią teraz życie wielu dzieci za pośrednictwem partnerów tej działającej w systemie network marketing spółki – w tym szpitali, domów dziecka, szkół i innych organizacji non-profit walczących z głodem, aby zapewnić zdrowe odżywianie i edukację żywieniową.

– Jesteśmy wdzięczni za nieustanną hojność niezależnych dystrybutorów i pracowników firmy Herbalife w realizacji naszej wspólnej misji, polegającej na zapewnieniu dzieciom i społecznościom całego świata dostępu do posiłków i opieki. Potrzebują tego, aby zmienić swoje życie – powiedziała Jenny Perez, dyrektor Herbalife Nutrition Foundation.

Tylko w 2022 roku HNF przekazała ponad 5,12 miliona dolarów 178 organizacjom, w tym w ramach pomocy ofiarom klęsk żywiołowych dla osób dotkniętych kryzysem na Ukrainie i innymi, podobnymi wydarzeniami na całym świecie.

Mogą Cię również zainteresować