Spółka Isagenix przejęła firmę Zija International

przez Katarzyna Wagner
2765 odsłony

Po niedawnym wchłonięciu Monavie przez firmę Jeunesse, mamy w branży kolejny przykład przejęcia znanego podmiotu MLM. Amerykańska spółka Isagenix International o wartości miliarda dolarów przejęła firmę Zija International. Ten ruch ma pozwolić Isagenix zwiększyć swoją pozycję rynkową, szczególnie w Europie.

To dwie duże firmy sektora sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego, które postawiły sobie podobne cele. Ich zadaniem jest poprawa zdrowia i zapewnienie współpracującym z nimi ludziom swobody finansowej. Teraz oba podmioty zaczynają pisać nową historię.

– Z przyjemnością witamy Zija w rodzinie Isagenix – powiedział Jim Coover, współzałożyciel i prezes Isagenix International. Dzięki przejęciu firmy Zija jej dystrybutorzy stali się częścią dużej sieci Isagenix, która jest obecnie aktywna w ponad 14 krajach świata. Isagenix i Zija mają nadzieję, że to połączenie stworzy odpowiednie synergie, które przyniosą korzyści nie tylko partnerom i klientom, ale także stworzą dobre perspektywy dla rozwoju w sieci.

Mogą Cię również zainteresować