Spółka MONAT otwiera nową, globalną siedzibę swojego biznesu MLM w amerykańskim Doral na Florydzie

przez Maciej Maciejewski

Poruszający się w branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy (MLM), kosmetyczny koncern MONAT Global Corp świętował niedawno oficjalne otwarcie nowego kampusu w swojej nowej siedzibie w USA (Doral na Florydzie, 22 sierpnia 2022 roku).

źródło: Pixabay

Dla całej rodziny Urdanetów, która założyła network marketingową firmę MONAT w 2014 roku, nowa globalna siedziba tego biznesu MLM to „spełnienie najskrytszych marzeń” – jak twierdzi prezes i współzałożyciel koncernu, Luis Urdaneta.

– Kiedy zakładaliśmy MONAT w 2014 roku byliśmy zaangażowani w budowanie kultury rodziny, służby i wdzięczności. Zebranie wszystkich naszych 384 pracowników z rejonu Miami w tym pięknym, nowym budynku, mocno podkreśla całe to zaangażowanie – powiedział dyrektor generalny i współzałożyciel spółki, Ray Urdaneta.

Kampus Doral przy 10000 NW 15th Terrace o łącznej powierzchni 201 827 stóp kwadratowych mieści kadrę kierowniczą ds. marketingu, usług cyfrowych, społecznych, sprzedaży, finansów, zasobów ludzkich, produkcji i sprzedaży, a także fundację MONAT Gratitude.

Sam trzypiętrowy biurowiec wybudowany przez ECI Designs i Lombardi Development z siedzibą w Fort Lauderdale ma około 54 000 stóp kwadratowych powierzchni, oprócz przestrzeni zewnętrznych na pierwszym i drugim piętrze. Otwarte środowiska pracy z widokiem na zewnątrz i zieleń w pomieszczeniach wewnętrznych – w tym potrójna ściana z mchu – wspierają kontakt MONAT z naturą.

W uroczystym otwarciu wzięło udział 500 gości, w tym dystrybutorzy MONAT i zastępca burmistrza Doral – Digna Cabral. Uroczystości obejmowały zwiedzanie budynku, eleganckie przyjęcie w magazynie oraz całodzienną rozrywkę wewnątrz i na zewnątrz z DJ-ami, food truckami i loteriami.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele niektórych partnerów non-profit fundacji MONAT Gratitude, w tym Armii Zbawienia, The Home Team, The 22 Project, Farm Share, Guitars Over Guns i Big Brothers Big Sisters z Miami. MONAT Gratitude – ramię filantropijne firmy, współpracuje z innowacyjnymi organizacjami non-profit w różnych lokalnych społecznościach, które wspierają trzy filary życia: rodziny, dzieci i edukację. Do tej pory pod auspicjami fundacji zebrano ponad 7 milionów dolarów, w tym ufundowano wiele stypendiów dla absolwentów.

Mogą Cię również zainteresować