Spółka Nature’s Sunshine Products ma nowego dyrektora finansowego

przez Maciej Maciejewski
443 odsłony

Działająca w systemie MLM firma Nature’s Sunshine Products ogłosiła, że ma nowego dyrektora finansowego. Zatem oficjalnie Shane Jones dołącza do network marketingowego biznesu NSP 30 grudnia 2022 roku.

Shane Jones wnosi do firmy ponad 25 lat doświadczenia w finansach. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora finansowego w znanych przedsiębiorstwach, takich jak West Marine, 1-800 Contacts i Backcountry.com. Pełnił również wyższe funkcje finansowe w kilku innych, znaczących firmach, w tym w Amazon, YUM! Czy L Brands. Ostatnio był dyrektorem finansowym w FullSpeed Automotive.

– Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączył ktoś z tak ogromnym doświadczeniem. Jego udokumentowane fakty w tworzeniu wysokowydajnych zespołów w celu osiągnięcia konkretnych celów biznesowych, odegrają ważną rolę w zapewnieniu dalszego napędzania wzrostu w całej naszej firmie – powiedział Terrence Moorehead, prezes i dyrektor generalny NSP.

Shane Jones będzie podlegał bezpośrednio dyrektorowi generalnemu i pełnił funkcję kluczowego członka komitetu wykonawczego spółki. Będzie również ściśle współpracował z operacyjnymi jednostkami biznesowymi firmy, działem IT i zespołem ds. łańcucha dostaw, aby zidentyfikować efektywność operacyjną i zapewnić zrównoważony, rentowny wzrost.

Shane Jones posiada tytuł MBA i licencjat z finansów Uniwersytetu Brighama Younga. Jonathon Lanoy – tymczasowy dyrektor finansowy NSP, będzie nadal pełnił funkcję starszego wiceprezesa ds. finansów i kontrolera korporacyjnego. Będzie także członkiem komitetu wykonawczego spółki.

Mogą Cię również zainteresować