Srebrny jubileusz firmy CaliVita International w Budapeszcie

przez Piotr Hoffmann
990 odsłony

Firma CaliVita® International w tym roku obchodzi 25-lecie swojej działalności. Srebrny jubileusz tej network marketingowej firmy odbył się 5 listopada 2016 roku w Budapeszcie na terenie targów HUNGEXPO…

ee

To była wyjątkowa, uroczysta gala upamiętniająca ćwierć wieku historii  współpracy najlepszych menadżerów firmy, dyrektorów z różnych krajów oraz osób pracujących w zarządzie.

Swoje prelekcje przeprowadził przede wszystkim Gerry Hargitai – prezes i założyciel CaliVita® Internaitional. Jest on przedsiębiorcą-humanistą oraz wspaniałym motywatorem. W ciągu ostatnich 25 lat przekształcił opartą na zaufaniu i sprawiedliwości wizję biznesu w globalną markę. Jego zdolności biznesowe oraz umiejętności motywowania uczyniły go jedną z najbardziej znanych postaci w europejskim środowisku marketingu sieciowego a biznesowa wizja pozwoliła milionom rodzin skorzystać z szansy na nową jakość życia. Gerry Hargitai jest inspiracją dla dziesiątek tysięcy ludzi na całym świecie. Podczas swoich przemówień zwrócił uwagę na to, iż dla niego najważniejsze w osiągnięciu szczęścia są takie wartości jak zdrowie, kochająca i wspierająca się wzajemnie społeczność oraz niezależność finansowa. 

Kolejnym, znanym w świecie amerykańskiej polityki prelegentem, był współzałożyciel i członek zarządu w CaliVita® International – John B. Ritch III – ceniony mówca i biznesmen z wieloma sukcesami. Wcześniej pełnił funkcje wysokiego funkcjonariusza publicznego oraz przedstawiciela Stanów Zjednoczonych przy Organizacji Narodów Zjednoczonych w Wiedniu. Dość szybko odkrył znaczenie prowadzenia właściwego stylu życia i systematycznej pracy. To człowiek kierujący się w życiu takimi wartościami jak wytrwałość i skuteczne dążenie do realizacji wyznaczonych celów. Jako współzałożyciel CaliVita® International jest przekonany, że dzięki zaangażowaniu i dobrze sformułowanym celom, udane i godne życie jest osiągalne dla każdego.

Trzecim filarem uroczystej gali był „nieustraszony MLM-owiec” – Todd Falcone. To wybitny trener marketingu sieciowego, uznany coach biznesu, współcześnie uważany za najbardziej dynamicznego mówcę motywacyjnego w sektorze. Weteran branży od ponad 25 lat. W dziedzinie budowania sieci oraz w sprzedaży bezpośredniej posiada ogromną, praktyczną wiedzę, którą chętnie dzieli się z milionami ludzi na całym świecie. Jest również mentorem dla czołowych menadżerów największych firm MLM świata. Jego bezpośrednie, uczciwe i humorystyczne podejście nie tylko bawi, ale także uczy. Jego wykład wzbudził w słuchaczach wiele emocji, dostarczył cennej wiedzy i motywacji do dalszego działania.

Podczas uroczystości swoimi doświadczeniami w trakcie wystąpień podzielili się również m.in.: RÁKÓCZI ILDIKÓ i DR RÁKÓCZI KÁROLY (DGPM), SÁNDOR MATISZ (GPM), ALEXANDRINA i MARIUS GALICEANU (DGPM), IWONA ANDRYS (DSPM) i ANDREA FARKAS (SSM). W gali udział wzięli obywatele wielu krajów: Serbia, Słowacja, Czechy, Chorwacja, Kosowo, Słowenia, Macedonia, Bośnia, Bułgaria, Rumunia, Polska.

Zaprezentowano też liderów przyszłości – The Future Star. W podsumowaniu, na scenę zaproszono osoby, które w ciągu 25 lat zdobyły kolejne poziomy menadżerskie zgodnie z planem marketingowym firmy CaliVita® International. Polskę reprezentowali dystrybutorzy o wysokich osiągnięciach i tytułach: Piotr Branica (SM), Małgorzata Stempel (SM), Stanisław Gancarz (SPM), Dorota i Dariusz Madejscy (SPM), Jolanta i Andrzej Musolf (SPM), Iwona Andrys (DSPM) oraz liderzy o nadprzeciętnych osiągnięciach i najwyższych poziomach w CaliVita Polska oraz CaliVita International: Katarzyna Rybka (Golden Palm Manager) oraz Renata Zarzycka (Double Golden Palm Manager).

– Jubileuszowe Party CaliVita to czas radości i świętowania sukcesów zdrowotnych oraz biznesowych wszystkich klubowiczów i budowniczych swoich struktur MLM. To czas spotkań z liderami i menadżerami z kraju i z zagranicy. To jest niezwykła możliwość integrowania się ze wszystkimi oraz czas na budowanie dobrych, zdrowych i długotrwałych relacji w miłej atmosferze.

Uważam, że aby osiągnąć w życiu sukces i spełnić swoje marzenia, przede wszystkim musimy być optymistami i kreatywnie myśleć – czasem przekraczając granice tego, co wydaje nam się w danej chwili niemożliwe i niewiarygodne do zrobienia. Tylko wiara w swoje możliwości, w swoje zasoby i doskonalenie kompetencji oraz nadzieja na spełnienie pozwala nam na kroczenie po drodze do sukcesu coraz dalej i dalej. Mimo, iż często bywa ona kręta i wyboista.  Na takich właśnie eventach ludzie podejmują często najważniejsze wybory swojego życia. Nabierają odwagi i decydują, aby swoje pomysły wdrażać w życie poprzez doskonalenie się, praktykę i pracę.

Jednak nie samą pracą człowiek żyje. Jest czas na obowiązki i czas na czerpanie przyjemności z sukcesu oraz z cudownych chwil relaksu i zabawy. Takie wydarzenia jak 25th Anniversary of CaliVita® International kreują w naszym umyśle radość oraz moc pozytywnych emocji, wpływając na poczucie zdrowia, wewnętrznego spełnienia i szczęścia. Świadomość przebywania w tak elitarnej grupie ludzi pozwala nam na wzajemne zarażanie się motywacją i sukcesem. Podczas takich spotkań nabywamy silnej motywacji do dalszego działania w MLM.

Dzięki swojej obecności na party CaliVita, każdy z uczestników może zgromadzić wiele cennych informacji o firmie. Każdy może dowiedzieć się o tym, jak wielu menadżerów spełniło swoje najskrytsze marzenia dzięki współpracy z naszą firmą. Każdy może poznać tych liderów osobiście i porozmawiać z nimi w kuluarach. Z pewnością dzięki temu, na wielu twarzach zagości serdeczny uśmiech, dający spokój duszy i większą pewność siebie w to, że warto dalej działać i pracować, aby swoje marzenia zamieniać na cele i wdrażać w rzeczywistość – powiedziała nam Renata Zarzycka (DGPM).

Wszyscy uczestnicy tego wydarzenia doskonale zdali swój egzamin. W tym najważniejszym wydarzeniu roku dla firmy CaliVita® International, poprzez swoje wspólne świętowanie sukcesu, zdobyli co najmniej „czarny pas” w takich obszarach jak przywództwo, komunikacja, wytrwałość, motywacja, praca zespołowa, sprzedaż i negocjacje.

Wszystkich klubowiczów, liderów i sympatyków firmy CaliVita® International zachęcamy już dziś, do zaznaczenia w swoich kalendarzach daty 14 października 2017 roku. Wtedy to w hotelu Sofitel Warsaw Victoria w Warszawie odbędzie się wielka gala uświetniająca jubileusz firmy CaliVita® Polska. W 20 rocznicę otwarcia tego polskiego oddziału. Zapraszamy do uczestnictwa w tym kolejnym, wyjątkowym wydarzeniu.

Mogą Cię również zainteresować