Start w przyszłość. Flavon Peak Future w Polsce

przez Marek Wyrzychowski

Działająca w systemie MLM firma FLAVON wprowadziła na rynek nowy, jedenasty już produkt, a trzeci z linii saszetkowej z dodatkami olejów roślinnych. Skład oraz zastosowanie Flavon Peak Future niedawno dokładnie omówił dla polskich dystrybutorów prof. Dinya Zoltan – twórca wszystkich receptur FLAVONU.

Spotkanie odbyło się w opolskim Centrum Kongresowym, a na wydarzenie przyjechało z całej Polski ponad 500 współpracowników firmy. „Wiemy na pewno! Flavon Peak Future to produkt z przyszłości i dla przyszłych pokoleń. Pokochają go wszyscy, dla których ważna jest sprawność intelektualna i zatrzymanie młodości” – takie komentarze można było usłyszeć w Opolu tuż po zakończeniu spotkania firmy FLAVON, którego celem była prezentacja nowego produktu. A w trakcie swojej prezentacji prof. Dinya Zoltan m.in. wyjaśnił:

– Opracowaliśmy go z myślą o wzrastającym pokoleniu. Grupą docelową dla Flavon Peak Future są dzieci i młodzież, będące przyszłością dla nas wszystkich. Ten produkt może zapewnić wsparcie na najważniejszym etapie rozwoju i pomóc w wykształceniu świadomości zdrowotnej we wzrastającej powoli generacji. Zawiera liczne składniki posiadające wyjątkowe znaczenie z punktu widzenia rozwoju we wczesnym okresie dzieciństwa – powiedział profesor.

Podobnie jak inne produkty saszetkowe znajdujące się już w ofercie firmy, Flavon Peak Future jest emulsją hydrokoloidalną olejów roślinnych, owoców i warzyw. Zawiera wyciągi z warzyw i owoców o wyjątkowych wartościach odżywczych, będące doskonałym źródłem szczególnie ważnych dla dzieci polifenoli, bioflavonoidów, kwasów omega 3-6-7-9, witamin, minerałów, pierwiastków śladowych i substancji barwiących. Zastosowane oleje roślinne są bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe i stanowią idealne połączenie z innymi składnikami, które zostały celowo wybrane tak, aby były złożone z popularnych w kręgu dzieci owoców i warzyw. Jest łatwy do przechowywania, transportu i konsumpcji.

Komentarz prezydenta rubinowego klubu FLAVON Ryszarda Gaczkowskiego: – To było nadzwyczajne wydarzenie. Startujemy w przyszłość! Poznaliśmy produkt, który wyprzedza czas. To zdobycz najnowszych odkryć naukowych z dziedziny biotechnologii. Pokochają go wszyscy, dla których ważna jest sprawność intelektualna oraz zatrzymanie młodości. Osoby, które pracują umysłem i chcą wolniej się starzeć będą zachwycone.

Flavon Peak Future jest źródłem fitochemikaliów, spośród których należy wyróżnić karotenoidy o specjalnej strukturze. Wykazano, że substancje te mają pozytywny wpływ na ochronę naszego wzroku i zdrowia skóry. Produkt jest bogaty we flawonoidy, szczególnie w antocyjany, które synergicznie współdziałają ze wspomnianymi karotenoidami. Zastosowane oleje roślinne w wysokim procencie i w optymalnych proporcjach zawierają niezbędne do życia kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 oraz są źródłem białka o wysokiej wartości odżywczej, enzymów i aminokwasów. Jednym ze składników jest jagoda goji, która jako superowoc nieprzypadkowo zyskała w ostatnich latach niezwykłą popularność, albowiem oprócz wysokiej zawartości witaminy C posiada też ponad 10 rodzajów aminokwasów i ponad 20 rodzajów minerałów. Natomiast jej działanie przeciwutleniające jest jednym z najsilniejszych spośród owoców i warzyw stosowanych w produktach FLAVON.

Warto wspomnieć, iż firma FLAVON obchodzi 13 jubileusz działalności polskiego oddziału i 15 lat istnienia na Węgrzech. 13 października 2019 roku w Budapeszcie, podczas uroczystej gali firma świętować będzie kolejne urodziny oraz uroczyste wprowadzenie nowego produktu na światowe rynki ponad 40 krajów, w tym USA. Network Magazyn wyśle tam swoich reporterów, oczekujcie zatem naszej relacji. A oto krótki reportaż ze spotkania w Opolu. Wsłuchajcie się w przesłanie, jakie niosą liderzy klubu FLAVON i zainspirujcię się:

https://www.facebook.com/watch/?v=628155917677165

Mogą Cię również zainteresować