Stefania Lo Gatto została nowym diamentem w JIFU

przez Maciej Maciejewski

A dokładnie diamentem prezydenckim, bo tak brzmi pełna nazwa tej lukratywnej pozycji w planie marketingowym JIFU. Wszyscy w branży byli pewni, że wcześniej czy później to się stanie, wszak Stefania Lo Gatto od lat dzierży berło ikony network marketingu, ale…

Stefania Lo Gatto

Lekko zaskakują kwoty prowizji, jakie wiążą się z takim awansem. Są wysokie, a przecież diament prezydencki nie jest w przypadku JIFU pozycją najwyższą. Średni miesięczny dochód podawany przez firmę w momencie osiągnięcia tego stanowiska wynosi od 400 000 do 600 000 dolarów. Jeśli tak jest, to w sumie odpowiadałoby to rocznemu dochodowi w wysokości od 4,8 do 7,2 miliona dolarów.

Kolejne pozycje w karierze JIFU to diament ambasadorski, diament koronny i najwyższa pozycja w planie marketingowym JIFU – diament królewski, która według zapewnień spółki powinna gwarantować średni roczny dochód w wysokości ok. 18 milionów dolarów.

Dwoje multimilionerów branży DS/MLM – Danien Feier i Stefania Lo Gatto-Feier, wcześniej pracowali dla firmy Jeunesse Global. Działalność w JIFU oficjalnie rozpoczęli w lutym 2023 roku. Firma została założona w listopadzie 2018 roku przez Jeffery’ego Boyle’a i Bradleya Boyle’a. Ostatnio współpracę z tym podmiotem nawiązuje coraz więcej Polaków.

Mogą Cię również zainteresować