Stephan Gratziani został nowym prezesem w Herbalife

przez Maciej Maciejewski
415 odsłony

W ramach procesu planowania sukcesji kierownictwa firmy, spółka Herbalife ogłosiła mianowanie Stephana Gratzianiego na stanowisko prezesa. Jednak Gratziani będzie w dalszym ciągu podlegał bezpośrednio prezesowi i dyrektorowi generalnemu Michaelowi Johnsonowi.

źródło: Pixabay

– Stephan zawsze twardo stąpał po ziemi i wykazał się rozległą wiedzą na temat biznesu oraz odpowiednią siłą pełniąc funkcję dyrektora ds. strategii. Ma wrodzoną zdolność przewodzenia, wprowadzania zmian i inspirowania innych. Wierzymy, że jego innowacyjny sposób myślenia i ogromne doświadczenie jako byłego, wiodącego, niezależnego dystrybutora w biznesie MLM dobrze go pozycjonują do kierowania naszymi globalnymi inicjatywami sprzedażowymi i poprowadzenia Herbalife w kierunku kolejnego etapu rozwoju – powiedział Michael Johnson, prezes i dyrektor generalny.

Na nowym stanowisku Stephan Gratziani będzie współpracował z trzema prezydentami i zespołami regionalnymi Herbalife, aby wprowadzać zmiany transformacyjne i wdrażać inicjatywy strategiczne, które mają mieć kluczowe znaczenie dla wzrostu sprzedaży firmy. Trzej prezydenci regionalni będą podlegać bezpośrednio Gratzianiemu.

– Jesteśmy podekscytowani możliwością rozwoju, ponieważ w dalszym ciągu wykorzystujemy wyjątkowe, mocne strony naszego kanału sprzedaży w globalnej branży zdrowia i dobrego samopoczucia. Wspieranie naszych dystrybutorów i ich strategii „wchodzenia na rynek” w celu maksymalizacji skuteczności naszych produktów i poprawy jakości obsługi klienta jest kluczowym priorytetem. Jestem podekscytowany możliwością przewodzenia wysiłkom wraz z naszymi utalentowanymi regionalnymi zespołami zarządzającymi w miarę dalszej modernizacji, przekształceń i budowania jeszcze silniejszego biznesu Herbalife – powiedział Stephan Gratziani.

Mogą Cię również zainteresować