Superpłaski all-in-one od Lenovo

Komputer AIO IdeaCentre A320 to nowa koncepcja komputera domowego o charakterystycznej, superpłaskiej konstrukcji oraz wyróżniających się funkcjach. A320 to najbardziej płaski komputer AIO w branży, mierzący w najwęższym punkcie zaledwie 18,5 mm.

Superpłaski Lenovo
Superpłaski Lenovo

Komputer łączy ekran oraz wszystkie podzespoły w jednej obudowie. Dzięki temu zajmuje bardzo mało miejsca na biurku. Jednocześnie oferuje wysoką wydajność charakterystyczną dla maszyn desktopowych.

Na panoramicznym ekranie o przekątnej 21,5″ z najnowszą, wysokokontrastową technologią panelu LED można oglądać wideo w jakości HD. Komputer ten jest wyposażony w najnowszy procesor 2 generacji Intel Core i5 z technologią Intel TURBO BOOT Technology 2.0. Do tego doszło nawet 8 GB pamięci RAM oraz dysk twardy o pojemności 750 GB. Urządzenie oczywiście posiada pełny zakres złączy, w tym wyjście i wejście HDMI oraz wbudowany czytnik kart pamięci. Sprzęt jest skierowany do wymagających użytkowników biurowych oraz fanów multimediów. Według specjalistów estetyczna, super cienka obudowa stawia A320 obok stylowych iMaców firmy Apple.

Mogą Cię również zainteresować