Suplementy diety LR wzmacniają organizm podczas sezonu grypowego

przez Katarzyna Wagner
1154 odsłony

Za oknami widać jesień. Przed nami ponure i deszczowe dni, na horyzoncie coraz niższe temperatury. Dla wielu to czas niechcianego zmęczenia, cieknącego nosa i kaszlu. Dlatego warto podjąć środki zapobiegawcze. Pomimo zdrowej diety i ćwiczeń na świeżym powietrzu Twoje ciało może szybko tracić wiele witamin, pierwiastków śladowych czy magnezu. Wtedy dostarczanie dodatkowej energii może wzmocnić system immunologiczny organizmu.

Z więcej niż dekadą doświadczenia w branży suplementów diety, LR oferuje szeroki wachlarz produktów, które dostarczają organizmowi dodatkowych składników odżywczych i stanowią optymalna ochronę przed wirusami grypy. Na przykład witaminy to prawdziwy skarb dla naszego zdrowia. Bogaty koncentrat Vita Aktiv składa się z aż 21 rodzajów naturalnych owoców i warzyw – to prawdziwa bomba witaminowa, która równie wyśmienicie smakuje z jogurtem, waflami lub ciastem.

Jesień to oczywiście czas powrotu do picia herbaty. Dlaczego w takim razie nie zrobić przysługi swojemu zdrowiu przez wypicie filiżanki gorącego i aromatycznego napoju? Herbata z czystka składa się w 95% z liści Cistus Incanus i optymalnie wspiera układ odpornościowy. Wysoka zawartość polifenoli w tej roślinie i liście mięty dodają energii oraz witalności.

To samo można powiedzieć o liściach pokrzywy, o których wiadomo że zawierają bardzo wysoki poziom naturalnego krzemu. Ten kluczowy pierwiastek śladowy jest niezbędny dla naszego organizmu, stanowiąc też ważny składnik żelu do picia Aloe Vera Sivera. Obok czystego żelu z liści Aloe Vera i miodu kwiatowego, ten wyróżniony certyfikatem SGS INSTITUT FRESENIUS produkt, zawiera także ekstrakt z pokrzywy, który wzmacnia system immunologiczny.

Jeśli jednak przeziębienie już nas dopadnie, pomóc nam może relaksująca kąpiel z olejkami z mięty pieprzowej, która łagodząco wpłynie na podrażnioną błonę śluzową i przyspieszy powrót do zdrowia. Niepisana zasada: słuchaj swojego ciała i nie zapominaj o relaksie, to najlepszy sposób na powrót do zdrowia!

Więcej informacji na stronie internetowej: www.LRworld.com

na Facebooku: www.facebook.com/lrworld

oraz na Twitterze: www.twitter.com/lrworld

Firma LR Health & Beauty Systems to jedno z wiodących niemieckich przedsiębiorstw marketingu sieciowego w branży produktów pielęgnacyjnych i kosmetyków. Z siedzibami w 30 krajach, ponad 1000 pracowników i blisko 300 000 niezależnych partnerów biznesowych zalicza się do liderów w branży. Do filarów sukcesu firmy należą m.in. produkty z niemieckim standardem jakości, unikalny Autokoncept, profesjonalny program szkoleń i obsługi współpracowników, uczciwy i transparentny plan marketingowy jak i współpraca z gwiazdami takimi jak: Bruce Willis, Emma Heming Willis, Heidi Klum, Karolina Kurkova czy Marcus Schenkenberg. Firma LR Health & Beauty Systems jest również członkiem następujących stowarzyszeń i związków branżowych: VKE – Związek Producentów Produktów Kosmetycznych, BDIH – Zrzeszenie Niemieckich Firm Przemysłowych i Handlowych, zajmujących się produkcją preparatów leczniczych, towarów pochodzenia naturalnego, suplementów diety oraz kosmetyków pielęgnacyjnych, BDD – Niemieckie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej oraz SELDIA – Europejskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej. 

Mogą Cię również zainteresować