Synergy WorldWide. Rozmowy o dobrym biznesie cz. 1

przez Maciej Maciejewski

Działająca w systemie MLM firma Synergy jest świetnym przykładem przedsięwzięcia biznesowego, które do Polski wchodzi profesjonalnie i z klasą. Natomiast współpracujący z nią Polacy, ich wiedza i postawa… wszystko powinno być wzorcem dla networkerów z każdej innej firmy.

Oto pierwszy z wywiadów, który zrobiliśmy podczas Wielkiego Otwarcia Synergy WorldWide Polska w Serocku (czerwiec 2013). To świetny materiał edukacyjny, bo naszymi rozmówcami są ludzie, którzy zrobili coś naprawdę ciekawego, a bijąca od nich energia, charyzma, potencjał i przede wszystkim ich historie, dla innych powinny być wzorem do naśladowania, Bez względu na to, w jakiej działacie firmie. Wystarczy się tylko dokładnie wsłuchać w to, co mówią…

ReklamaReklama

Od nich warto brać przykład. Marek Amrosz – brutalnie zwolniony onegdaj z etatu, dzisiaj z powodzeniem robi karierę w marketingu sieciowym oraz małżeństwo Michał i Aldona Mosiejko. Wysłuchajcie uważnie zwłaszcza Aldony. MLM zaczęła robić jako młodziutka mama z dwójką malutkich dzieci „na rękach”. Teraz bryluje na network marketingowych salonach edukując innych. Polecam:

Mogą Cię również zainteresować