Synergy WorldWide. Rozmowy o dobrym biznesie cz. 2

przez Maciej Maciejewski
1147 odsłony

Działająca w systemie MLM firma Synergy jest świetnym przykładem przedsięwzięcia biznesowego, które do polski wchodzi profesjonalnie i z klasą. Natomiast współpracujący z nią Polacy, ich wiedza i postawa… wszystko powinno być wzorcem dla networkerów z każdej innej firmy.

Oto drugi z serii wywiadów, jakie zrobiliśmy podczas Wielkiego Otwarcia Synergy WorldWide Polska w Serocku (czerwiec 2013). Pierwszy wywiad – świetny materiał edukacyjny, bo naszymi rozmówcami byli ludzie, którzy zrobili coś naprawdę ciekawego, a bijąca od nich energia, charyzma, potencjał i przede wszystkim ich historie, dla innych powinny być wzorem do naśladowania bez względu na to, w jakiej działacie firmie – znajduje się w tym miejscu. Rozmawialiśmy w nim z Markiem Amroszem oraz Michałem i Aldoną Mosiejko.

ReklamaReklama

Tym razem w krzyżowy ogień pytań udało nam się wziąć osoby odpowiedzialne za samo serce tego biznesu. Rozmawiamy z Danem Higginsonem – założycielem, dyrektorem generalnym oraz z Lyndą Hammons – wiceprezesem ds. jakości w Synergy WorldWide:

Mogą Cię również zainteresować