System MLM znów doceniony. Firma NSP uhonorowana w prestiżowym konkursie American Business Awards

przez Maciej Maciejewski

Spółka Nature’s Sunshine Products została doceniona w prestiżowym konkursie American Business Awards za zindywidualizowane programy żywieniowe, inauguracyjny raport dotyczący środowiska, spraw społecznych i ładu korporacyjnego, przekształcenie zakładu produkcyjnego zasilaną w 100% na energię słoneczną oraz działalność filantropijną za pośrednictwem Impact Foundation.

Wyróżnienia te zostały przyznane w postaci czterech nagród Stevie Awards, w tym dwóch srebrnych Stevies za osiągnięcia w zakresie innowacji produktowych i w dziedzinie środowiska, spraw społecznych i zarządzania oraz dwóch brązowych Stevies za innowację roku w branży energetycznej i osiągnięcia w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu.

– Jesteśmy bardzo zaszczyceni otrzymaniem czterech nagród Stevie Awards w tegorocznej edycji American Business Awards – powiedział Terrence Moorehead, prezes i dyrektor generalny Nature’s Sunshine. – Nagrody te są świadectwem poświęcenia i zaangażowania naszych pracowników i dystrybutorów, a jednocześnie potwierdzają strategie, które wdrożyliśmy, aby stać się firmą produkującą suplementy diety przyszłości – dodał.

Mogą Cię również zainteresować