W POLSCE ODNIEŚLI SUKCES – TERAZ CZAS NA RYNKI MIĘDZYNARODOWE

przez Maciej Maciejewski
3135 odsłony

Podczas, gdy dziennikarze, handlowcy i klienci obawiali się końca rynku fotowoltaiki w Polsce, firma Supreme Energy rozwijała swój biznes i rosła w siłę. Z roku na rok spółka notowała kolejne rekordy sprzedaży. Drugi rok swojej działalności zamknęła ze wzrostem przychodów + 140% rok do roku. To ogromny sukces, szczególnie biorąc pod uwagę konkurencyjność rynku OZE oraz nastroje wśród klientów.

W tym roku Supreme Energy planuje ekspansję na rynki międzynarodowe, w pierwszej kolejności skupiając się na rynku niemieckim, co może przynieść kolejne sukcesy i wzmocnić pozycję firmy. Rynek zachodniego sąsiada uważany jest za jedno z najbardziej perspektywicznych miejsc dla branży odnawialnych źródeł energii, co dodaje spółce dodatkowego impulsu do dalszego rozwoju. Niemcy to kraj o silnej świadomości ekologicznej i silnym wsparciu rządu dla energii odnawialnej.

Wprowadzenie się na ten region może przynieść ogromne korzyści dla Supreme Energy zarówno pod względem rozszerzenia portfolio klientów, nawiązania relacji biznesowych, jak i wzrostu obrotów.

– Firma, która w tak krótkim czasie osiągnęła tak wysokie obroty, musiała mieć dobrze opracowany plan biznesowy oraz silny zespół, który zrealizował go w praktyce. Stawiając na ekspansję pokazujemy, że jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i mamy wizję dalszego rozwoju spółki – mówi Jan Zając, członek zarządu.

– Wraz z rozwojem Supreme Energy pojawia się także potrzeba poszukiwania nowych pracowników na stanowiska dyrektora do rynków międzynarodowych oraz dyrektora sprzedaży. To wskazuje na dynamiczny rozwój i potrzebę profesjonalnego zarządzania. Obydwie pozycje są kluczowe dla dalszego rozwoju firmy i będą wymagać od kandydatów nie tylko doświadczenia, ale także umiejętności kierowania zespołem oraz strategią rozwoju – wyjaśnia Mateusz Wróbel, członek zarządu.

Takie benefity jak np. wakacje all inclusive w Dubaju, pojawienie się na okładce Forbes Polska,  dofinansowanie do samochodu premium, dedykowane szkolenia z Jakubem B. Bączkiem czy tygodniowe bonusy finansowe to tylko część świata Supreme Energy.

 – Mamy wizje i ambicje. Siła naszej firmy tkwi w solidnych strukturach sprzedażowych oraz unikatowym skrypcie sprzedażowym, który pozwala na skuteczne pozyskiwanie kontrahentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom profesjonalną obsługę oraz dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości – podkreśla Paweł Zielonka, członek zarządu.

– Bez względu na wiek, płeć, pochodzenie czy doświadczenie – każdy ma szansę dołączyć do Supreme Energy. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko dyrektora ds. rynków międzynarodowych, dyrektora sprzedaży oraz doradcy ds. fotowoltaiki i pomp ciepła. Jeśli chcesz dołączyć do nas – odezwij się poprzez media społecznościowe lub adres email [email protected] dodaje Zielonka.

Instagram: https://www.instagram.com/supreme_energy_oze/

 Facebook: https://www.facebook.com/SupremeEnergyOze

Mogą Cię również zainteresować