Szkolenie Souvre Internationale w Lublinie

przez Dominika Kalwat
1351 odsłony

,,Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję”. Słowa te, wypowiedziane przez Petera Druckera, idealnie wkomponowują się w start firmy Souvre Internationale oraz jej dynamiczny rozwój na terenie całego kraju. I nie tylko…

ee

4 października 2016 roku miało miejsce długo wyczekiwane wydarzenie. Właśnie tego dnia odbyła się I Lubelska Konferencja firmy Souvre Internationale zorganizowana w Lublinie. Przygotował ją dyrektor okręgowy Artur Kaszyński przy pomocy i zaangażowaniu członków swojej grupy. Wydarzenie to miało miejsce w hotelu Mercure.

Konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem o czym świadczy świetna frekwencja. Przybyło ponad 220 osób, a wśród zgromadzonych byli menadżerowie już zaangażowani w marketing sieciowy, którzy budują własną sieć konsumencko-sprzedażową, ale również pojawiło się dużo nowych twarzy, co świadczy o świetnym rozwoju lubelskiej grupy. Gościliśmy również aż 6 dyrektorów Souvre w jednym miejscu.

Wszyscy z wielkim napięciem czekali na rozpoczęcie konferencji. Wśród gości specjalnych, którzy zostali zaproszeni znaleźli się: dyrektor krajowy Wojciech Piechociński, dyrektor generalny Dariusz Holeniewski, oficjalny trener produktowy firmy Remigiusz Lewandowski oraz sam prezes Waldemar Smoliński. Z tak znakomitymi postaciami spotkanie nie mogło się nie udać.

Konferencja rozpoczęła się punktualnie o godzinie 17:00. W rolę konferansjerów wcieliła się Weronika Szewczyk i Tomasz Kąkol, którzy błyskotliwie prowadzili całe wydarzenie. Pierwszym prelegentem, który pojawił się na scenie, był kierownik zespołu Grzegorz Urban. W swoim wystąpieniu opowiedział o swoich początkach w firmie i o tym, dlaczego w ogóle zdecydował się na pracę w Souvre. Następnie zaprezentował się starszy kierownik zespołu – Sebastian Jarząbek, który przedstawił kilka sposobów jak efektywnie budować swój zespół. Remigiusz Lewandowski jako ekspert w dziedzinie kolagenu naturalnego zaprezentował nowości, które od października weszły do portfolio firmy, czyli kuracje kolagenowe, które okazały się niebywałym hitem sprzedażowym. Przekazał mnóstwo informacji o zastosowaniu kolagenu oraz o efektach jego stosowania. Kolejnym prelegentem był dyrektor okręgowy Artur Kaszyński – główny pomysłodawca i organizator tej konferencji, który swoje zespoły rozwija na terenie całego województwa lubelskiego. Tematem jego wystąpienia było zwrócenie uwagi na fakt, jak ważną i znaczącą gałęzią gospodarki jest dzisiaj marketing społecznościowy. Skupił się na rozwoju tego systemu pracy oraz wymienił możliwości jakie daje on młodym ludziom.

Po zakończeniu tej prelekcji nastąpiło wręczenie certyfikatów za najlepsze wyniki sprzedażowe i rekrutacyjne osiągnięte we wrześniu. Wyróżnionych zostało ponad 20 osób, które pochwalić się mogą m.in. obrotem własnym na nietuzinkowym poziomie oraz skutecznością w rejestracji. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. W przerwie uczestnicy mogli porozmawiać z zaproszonymi gośćmi, wymienić się doświadczeniem oraz zadawać różne pytania. Nie obyło się również bez pamiątkowych zdjęć z prezesem oraz dyrektorami. Takiej okazji nie można było przegapić, bo przecież Waldemar Smoliński nie codziennie przebywa w Lublinie.

Drugi panel wystąpień otworzył dyrektor krajowy Wojciech Piechociński. Jego prezentacja miała na celu przedstawienie cech, które powinien posiadać dobry lider. Takich cech, dzięki którym można osiągnąć znaczący sukces. Następnie głos zabrał sam prezes Souvre Internationale. Cała sala czekała z niecierpliwością na jego wystąpienie. Pan Waldemar opowiedział historię swojej kariery. Mówił o początkach prowadzenia działalności gospodarczej i o tym co sprawiło, że znalazł się w miejscu, w którym jest teraz. Zaznaczył również to, że nie zawsze było łatwo, ale chcąc osiągnąć sukces nie ma dróg na skróty. Na koniec podkreślił jak ważna jest kreatywność w naszym życiu i otwarty umysł na nowe rzeczy. Ostatnim prelegentem lubelskiej konferencji, często określanym jako „wisieńka na torcie” był nie kto inny jak Dariusz Holeniewski – dyrektor generalny firmy Souvre. Jego wystąpienie było jak zawsze na wysokim poziomie, co potwierdza jego kunszt marketingowy i osobowościowy. Dariusz podsumował całą konferencję, dostarczył  wielu emocji oraz cennych wskazówek merytorycznych. Nie zabrakło też śmiesznych historyjek – jak to zwykle bywa podczas jego wystąpień.

Zwieńczeniem konferencji była elegancka kolacja w restauracji hotelu Mercure dla osób, które uzyskały najlepsze rezultaty we wrześniu wraz z członkami zarządu. To niepowtarzalna okazja, aby zasiąść przy jednym stole z najważniejszymi osobami w firmie. Na sam koniec tego pracowitego dnia zgodnie z powiedzeniem ,,Nie samą pracą człowiek żyje”, przyszedł czas na przyjemności. Wszyscy uczestnicy konferencji oraz goście specjalni, zaproszeni zostali na imprezę zorganizowaną w jednym z lubelskich klubów. Jeśli nie byłeś na tej konferencji, żałuj. Kolejna w Lublinie odbędzie się w styczniu 2017 roku. Tym razem nie może Cię tam zabraknąć! 

Mogą Cię również zainteresować