Today for Tomorrow | International Convention – event DUOLIFE pełen kosmicznych możliwości

przez Maciej Maciejewski
2932 odsłony

Prawie 4000 uczestników, z czego ponad 1000 osób międzynarodowej społeczności z 27 krajów, tłumaczenia symultaniczne na 10 języków i 19 prelegentów na scenie. W dniach 01-02.04.2023 roku w Arenie Gliwice odbył się kolejny event z serii Today for Tomorrow | International Convention organizowany przez firmę DUOLIFE. TFT to jedno z największych wydarzeń szkoleniowo-biznesowych w Europie Środkowo-Wschodniej, które daje uczestnikom niepowtarzalną szansę na rozwój osobisty.

Today for Tomorrow | International Convention (1-2.04.2023, Arena Gliwice)

Najlepsi w jednym miejscu

Today for Tomorrow | International Convention to wydarzenie, które organizowane jest przez DUOLIFE już od kilku lat. Na początku kwietnia odbyła się jego 5 edycja. Zrzesza ono najlepszych liderów oraz trenerów z zakresu rozwoju osobistego i biznesu. Nie inaczej było na ostatniej odsłonie tego przedsięwzięcia. Na scenie TFT wystąpiło aż 19 prelegentów – 19 różnych osobowości, a przy tym ekspertów w swoich dziedzinach. Merytoryczne wykłady oraz moc inspirujących i motywujących historii opowiadanych przez wybitnych mówców to jedna z wizytówek TFT. Swoje występy mieli także współzałożyciele DUOLIFE SA, którzy opowiedzieli m.in. o planach na przyszłość oraz przedstawili kierunki rozwoju, w jakich zmierzać ma firma.

Współzałożyciele DUOLIFE SA – od lewej: Piotr Pacyga, Norbert Janeczek, Łukasz Godyń, Bartosz Królikowski

Tak wielkie wydarzenie wymaga organizacji w wyjątkowym miejscu. TFT odbyło się w nowoczesnym i prestiżowym obiekcie, jakim jest Arena Gliwice. W evencie wzięło udział prawie 4000 uczestników, co jest nowym rekordem firmy. Mieli oni niezwykłą szansę, aby spojrzeć na swoje życie zawodowe oraz prywatne z zupełnie innej perspektywy i poznać #KosmosMożliwości, jaki daje przynależność do Klubu DUOLIFE.

To właśnie #KosmosMożliwosci był przewodnim hasłem tego TFT. Nie było to rzecz jasna hasło przypadkowe. DUOLIFE daje swoim klubowiczom nieograniczone możliwości w drodze po sukces – organizacja wspiera ich poprzez różne narzędzia biznesowo-rekrutacyjne, eventy szkoleniowe oraz dający wymierne korzyści plan kompensacyjny. Nagrodą dla najlepszych są natomiast programy motywacyjne obejmujące wyjazdy zagraniczne czy luksusowe samochody.

A jeśli o programach motywacyjnych mowa… w trakcie eventu odbyło się podsumowanie I edycji DUOLIFE PRESIDENT’S CLUB. Na scenie TFT organizatorzy wręczyli 600 klubowiczom wyjątkowe piny, które symbolizowały ich ciężką pracę oraz determinację w dążeniu do celu. Tym samym dołączyli oni do elitarnego grona najszybciej wzrastających biznesowo liderów Klubu DUOLIFE.

To jednak nie wszystko. Na scenie Areny Gliwice wyróżniono również uczestników DUOLIFE FOUNDERS CLUB, którzy udadzą się w niezapomniany rejs na pokładzie DUOLIFE YACHT wraz ze współzałożycielami DUOLIFE. Organizatorzy TFT przygotowali także specjalną strefę samochodową, gdzie swoje stanowiska mieli partnerzy firmy – Mercedes Benz Sobiesław Zasada-Automotive Nowy Sącz oraz Audi-Porsche Inter Auto Rybnik. Tutaj klubowicze odebrali kluczyki do nowych, luksusowych aut.

Kwietniowe TFT nie obyło się również bez przedstawienia nowych produktów firmy, które uczestnikom przybliżył dr h.c. Piotr Kardasz – przewodniczący rady naukowej DUOLIFE SA. Do portfolio spółki trafiły nowe suplementy – DUOLIFE Collagen Powder i DUOLIFE Vita C Powder. Nowe produkty w formie saszetek zawierają wysoką porcję kolagenu i witaminy C. Wspierają m.in. układ kostny, odpornościowy oraz prawidłowe funkcjonowanie mięśni.

Dr h.c. Piotr Kardasz – Przewodniczący Rady Naukowej DUOLIFE SA

Rebranding na nowe czasy

Jednym z najważniejszych momentów TFT było ogłoszenie nowego logo DUOLIFE. Po 10 latach obecności na rynku marketingu sieciowego firma zdecydowała się na rebranding. Ma on na celu zaznaczenie i umocnienie pozycji DUOLIFE na świecie. To także swoiste podkreślenie, że organizacja działa globalnie i planuje rozwinąć działalność w kolejnych krajach. Nowe logo DUOLIFE symbolizuje trzy filary, na których oparta jest firma, tj. zdrowie, rozwój i biznes. Podkreśla ono również rozmiar, charakter i dynamikę organizacji, a także przedstawia wyjątkową symbolikę: ciepła i bezpieczeństwa, balansu oraz nieograniczoną wolność i wyobraźnię.

Laureaci DUOLIFE FOUNDERS CLUB na tle nowego logo i identyfikacji wizualnej firmy

Rebranding to także symbol wejścia w nowe dziesięciolecie, które pełne będzie nowych wyzwań, szans i możliwości. Współzałożyciele są przekonani, że nowy znak firmowy pozwoli DUOLIFE dzielić się misją i wartościami firmy w kolejnych krajach, zaszczepiając przy tym DNA organizacji.

Międzynarodowych charakter eventu

Today for Tomorrow | International Convention to także wydarzenie międzynarodowe, w którym udział wzięli uczestnicy z 27 państw. Każdy wykład oraz prelekcja tłumaczone były symultanicznie na język angielski, czeski, słowacki, rosyjski, francuski, rumuński, włoski, węgierski, niemiecki i grecki. Tym samym event to doskonałe miejsce do nawiązywania znajomości i przyjaźni z ludźmi z całego świata. To również doskonałe narzędzie rekrutacyjne, które pokazuje świat DUOLIFE od środka i zachęca ludzi do pozostania jego częścią.

Międzynarodowy charakter TFT symbolizuje niejako wielki sukces, jakim może poszczycić się DUOLIFE po 10 latach obecności na rynku. Od początku istnienia firmie przyświecała idea wyjścia z Polski na rynki międzynarodowe. Obecność na TFT klubowiczów wielu narodowości pokazuje, że organizacja osiągnęła ten cel. Dziś członkami klubu DUOLIFE, a także prelegentami występującymi na TFT są ludzie z całego świata.

TFT to nie tylko wykłady, prelekcje i panele dyskusyjne. Kwietniowy event tradycyjnie zwieńczyła huczna impreza prowadzona przez DJ-a. To, co charakteryzuje TFT, to balans między rozwojem i nauką, a dobrą zabawą.

10 000 uczestników na dziesięciolecie!

Minione TFT stanowiło rozgrzewkę przed wrześniową odsłoną wydarzenia. W dniach 16-17.09.2023 roku nastąpi punkt kulminacyjny jubileuszowego dla firmy roku. Wówczas DUOLIFE świętować będzie swoje 10 urodziny, a także… poleci w kosmos. Na tym wyjątkowym wydarzeniu firma planuje zgromadzić rekordowe 10 000 uczestników! Zatem wszystko, co najlepsze, wciąż jest przed DUOLIFE.

Mogą Cię również zainteresować