Twoje prywatne Centrum Dowodzenia w czasie epidemii czyli jak inteligentnie budować biznes MLM nie wychodząc z domu

przez Marek Wyrzychowski
1410 odsłony

Świat się zmienił w jednej chwili. Obecna sytuacja wymusiła na ludzkości totalną zmianę trybu życia. Miejmy nadzieję, że nie na długo, jednak w tym momencie trzeba sobie radzić – nie ma wyjścia. Kto się nie dostosuje do warunków, straci źródło dochodu. Jeśli ktoś pracował w terenie, teraz musi to robić z domu.

Dariusz & Antoś HoleniewscyDariusz & Antoś Holeniewscy

Na szczęście nasza branża nie rzuca w tej kwestii kłód pod nogi. Jej elastyczność pozwala na sprzedaż towarów i usług, budowanie struktur i powiększanie generowanych prowizji za pomocą internetu. Pisał o tym kilka dni temu red. Maciejewski na swoim blogu (KORONAWIRUS VS. NETWORK MARKETING). Wystarczy się nauczyć jak to robić dobrze.

Z ciekawą kampanią społeczną na ten temat wystartowała wczoraj network marketingowa firma Souvre Internationale. Akcję nazwano #CentrumDowodzenia i w ramach znanego już hasła #ZostanWDomu – dodając człon „i zarabiaj z Souvre” – firma chce nie tylko w kierunku swoich dystrybutorów rozpropagować cenny dziś przekaz pt. zarabiaj online!

Pierwszym nośnikiem informacji jest specjalnie przygotowane wideo, w którym dyrektorzy Souvre pokazują swój biznesowy świat. Ich centrum dowodzenia jest dzisiaj wygody fotel lub sofa, ale działania eskalują na cały zespół i dają wymierne rezultaty. Spółka wciąż zalicza dynamiczne wzrosty. W filmiku można zobaczyć wirtualny spacer po centrum dowodzenia dyrektora globalnego, kulisy pracy kobiet sukcesu i całych zespołów oraz śpiewające zaproszenie do działania. Bardzo fajna, nie tylko edukująca, ale i motywująca akcja:

Mogą Cię również zainteresować