W zdrowym ciele… czyli relacja z III Biegu Souvre

przez Katarzyna Wagner
948 odsłony

Pogoda dopisała i wszystkie wyznaczone dla III Biegu Souvre cele zostały osiągnięte. Tego dnia Inowrocław przeżył sporą dawkę niesamowitych, sportowych emocji. Gratulujemy wszystkim, którzy stanęli na podium i bijemy wielkie brawa dla wszystkich uczestników, którzy z dumą ukończyli te zawody.

15 września 2019 roku w Inowrocławiu odbył się III Bieg Souvre. Network Magazyn jest patronem medialnym tego świetnie propagującego zdrowy styl życia wydarzenia. To było wielkie, sportowe święto, które przyniosło mnóstwo emocji i rywalizacji. Trzecia edycja tego wydarzenia okazała się rekordowa pod względem frekwencji, nagród i atrakcji. Był turniej piłkarski o puchar prezesa, biegi na krótkie i długie dystanse dla dzieci, amatorów oraz sportowców wyczynowych.

Świetnie spisali się najmłodsi biegacze. Dla wielu z nich był to pierwszy start w życiu. Mamy nadzieję, że będą pielęgnowali swoją sportową pasję. Najszybsi na mecie otrzymali nagrody z puli o łącznej wartości 11 tysięcy złotych. Całemu wydarzeniu towarzyszył piknik rodzinny z dmuchanymi atrakcjami dla dzieci i młodzieży, wystawą luksusowych samochodów i strefami spa z zabiegami oraz poradami kosmetologicznymi, trychologicznymi i dietetycznymi. A oto reportaż filmowy:

Mogą Cię również zainteresować