Wielkie Otwarcie Synergy Worldwide Polska

przez Piotr Hoffmann

W ostatni weekend maja nasz reporterski zoom nie miał Dnia Dziecka. Napracował się jak nigdy dotąd. Byliśmy w nowym Centrum Konferencyjnym Narvil w Serocku, gdzie odbyło się oficjalne, Wielkie Otwarcie Synergy Worldwide Polska.

ee

Wszystko zaczęło się w piątek. Żądni wiedzy, otwarci na profesjonalny rozwój w biznesie MLM współpracownicy firmy Synergy, wzięli udział w całodniowym warsztacie szkoleniowym. Wieczorem odpoczywali przy pysznym i obfitym grillu, korzystając z ciszy, spokoju i pięknych okoliczności przyrody, jakie serwuje swoim gościom Centrum Konferencyjne Narvil. W sobotę skoro świt ekipa „Network Magazynu” nagrała szereg świetnych wywiadów z czołowymi osobistościami Synergy, a o godz. 13:00 w nowoczesnej sali konferencyjnej rozpoczęło się seminarium zatytułowane Wielkie Otwarcie Synergy Worldwide Polska.   

Od powitania gości rozpoczął Radosław Baszyński – dyrektor generalny Synergy Polska oraz Czechy. Następnie na scenie dołączyło do niego trzech panów – założyciel, dyrektor generalny Synergy Worldwide Dan Higginson oraz lokalni liderzy Marek Amrosz i Andrzej Kędzior, którzy przecinając wspólnie biało-czerwoną wstęgę, symbolicznie, oficjalnie wprowadzili ten biznes do naszego kraju.

Lynda Hammons – wiceprezes ds. jakości, zaprezentowała świetny, niezwykle merytoryczny wykład o dostępnych w tym biznesie produktach. Główny nacisk podczas swojej prelekcji w szczególności położyła na przekazanie nam dokładnych informacji na temat niezwykle skrupulatnych procedur jakości i bezpieczeństwa stosowanych w firmie podczas doboru surowców wchodzących w skład sztandarowych produktów dystrybuowanych na świecie przez Synergy. Po niej na scenie znów pojawił się Dan Higginson, który przedstawił najważniejsze fakty dotyczące tego międzynarodowego koncernu. William Martin to gwiazda Synergy z Wielkiej Brytanii. Poznaliśmy go, jako charyzmatycznego, bardzo dobrego mówcę, który w dynamicznym wykładzie zarysował swoją historię w Synergy. Okraszając prezentację zdjęciami pięknej, hiszpańskiej posiadłości, którą zdobył dzięki pracy w MLM, wytłumaczył co trzeba zrobić, aby w tym biznesie znaleźć się na poziomie presidential executive i cieszyć się podobnymi, zrealizowanymi marzeniami.

reklamareklama

Redaktor naczelny „Network Magazynu” Maciej Maciejewski, choć został przedstawiony jako największy jajcarz w branży, podjął się tematu, który ze śmiechem nie ma nic wspólnego. Mówił o ogólnoświatowym kryzysie, pokazał najnowsze statystyki dotyczące bezrobocia w Polsce, aby na koniec wystąpienia porównać dostępne dziś sposoby zarabiania pieniędzy. Jak zwykle w jego wykładach wyszło na to, że network marketing jawi się tutaj jako forma najbardziej atrakcyjna.

Marek Amrosz, który w Synergy Polska znajduję się na najwyższej aktualnie pozycji team manager, wystąpił razem z córką Joanną. Opowiedzieli swoją historię o tym, jak zauroczyli się tym biznesem kilka lat temu. Po nich wystąpili kolejni lokalni liderzy, dzieląc się swoimi pierwszymi sukcesami, w tym Andrzej Kędzior oraz Aldona i Michał Mosiejko ze Śląska. Ci ostatni to bardzo młode małżeństwo, które dzięki systematycznej i konsekwentnej pracy, zrobi niebawem w Synergy zawrotną karierę.  

Gwiazdą wieczoru był gość specjalny ze Stanów Zjednoczonych – Dianne Leavitt – double presidential executive. Jej płomienny wykład mógł być inspiracją dla każdego, a przedstawiona historia „od zera do milionera” zasługuje na wielki szacunek. W ostatniej części spotkania przyszedł czas na uznanie dla nowych awansów. Na scenie pojawili się pionierzy rynku polskiego, osoby właśnie zaczynające. Gwiazdy, bronz, srebra, złota oraz najnowszy team leader – Robert Cieślik. Całe spotkanie zakończył prezes firmy Dan Higginson, który udowodnił jak wielkim jest mówcą i szkoleniowcem. Potrafił zmotywować i zainspirować obecnych członków zespołu Synergy oraz ich gości do podjęcia działania. – Nie zapomnijcie co jest dla Was najważniejsze w życiu! Pozostawmy po sobie ślad dla przyszłych pokoleń – mówił Higginson.  

W przerwach pomiędzy prelekcjami miały miejsce niezwykle widowiskowe pokazy artystyczne, w które obecni na sali wpatrywali się z zapartym tchem. Jako całe przedsięwzięcie, seminarium było przygotowane i prowadzone bardzo profesjonalnie. Witamy zatem biznes Synergy Worldwide w Polsce i życzymy samych sukcesów. Natomiast dystrybutorów firmy oraz wszystkich Czytelników portalu Networkmagazyn.pl zapraszamy do bacznego obserwowania strony, gdyż już niebawem opublikujemy pierwsze, nagrane w Serocku wywiady.

Mogą Cię również zainteresować