Wiesz za co najbardziej cenię network marketing?

przez Maciej Maciejewski
1318 odsłony

Zjawisko o nazwie sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy to niesamowita branża, która ma nieograniczone możliwości i jeszcze większe perspektywy. Dla mnie jest to miejsce, w którym się rozwijam, buduję niezależność. A co najważniejsze, robię to z pasją.

Kamila Stachurska

Wcześniej pracowałam wiele lat w branży beauty, jednak ta praca nie dawała mi satysfakcji. Mocno odczuwałam brak możliwości dalszego rozwoju oraz „szklany sufit”. Na szczęście zawsze byłam otwarta na poznanie różnych interesujących, intratnych metod służących do zarabiania pieniędzy. Dwa lata temu mój obecny lider przedstawił mi niesamowity model biznesowy. Mimo braku doświadczenia w systemie sieciowym i sporej ilości obaw, podjęłam decyzję, zaufałam mu i wciąż konsekwentnie działam, aby osiągać wolność w każdym aspekcie tego słowa.

Dziś traktuję network marketing jako moje główne źródło dochodu, dostrzegam jego piękno. A co najważniejsze… pomagam innym ludziom rozwinąć skrzydła i stworzyć przestrzeń do realizacji ich planów.

Ale wiesz za co najbardziej cenię MLM? Ogromną wartością, którą odczuwam budując biznes w domu jest to, że zawsze jestem obok mojego dziecka. Mam dużo czasu dla rodziny i najbliższych.

Niesamowicie cenię sobie szkolenia, które mamy zapewniane na każdym kroku. Dzięki nim rozwijam swoje wszelkie umiejętności (sprzedażowe, rekrutacyjne, komunikacyjne czy efektywności osobistej). Śmiem twierdzić, że takich wartościowych szkoleń nie zaznamy pracując na etacie. Ponadto stałam się bardziej otwarta i pewna siebie.

Nie muszę się martwić o płynność finansową.  Zarobki z każdym miesiącem rosną. Do tego dochodzą liczne programy motywacyjne.

Żyję na swoich warunkach. Nie mam szefa nad głową, który non stop zwiększałby mi plany nie dając podwyżki. To ja decyduję kiedy pracuję, nikogo nie proszę się o wolne.

Ponadto network marketing daje mi poczucie bezpieczeństwa i wolność. Mogę doświadczać życia oraz podróżować. No i rozwijam się wśród fantastycznej społeczności. Otaczam się niezwykle pozytywnymi ludzi, którzy dodają mi wiatru w żagle.

A to wszystko bez ryzyka, gdyż w MLM dołączasz do gotowego systemu i otrzymujesz bezpłatnie szereg potężnych narzędzi.

Nieważne w jakim miejscu teraz jesteś, ale Ty również możesz odmienić swoje życie i spełniać marzenia. To tylko i wyłącznie od Ciebie zależy czy wykorzystasz możliwości, które daje network marketing. Powodzenia.

Mogą Cię również zainteresować