Wirtualny dysk od Netii

przez Maciej Badowski

Netia wprowadziła nową usługę dla swoich klientów – wirtualny dysk, to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające dzielenie się plikami ze znajomymi. Oprócz tego pozwala bezpiecznie przechowywać duże ilości danych.


Wirtualny dysk to przestrzeń w internecie pozwalająca na przechowywanie danych i udostępnianie ich wybranym użytkownikom. Jest zarządzany przez internet, daje więc łatwy dostęp do zapisanych danych z dowolnego miejsca, co ułatwia np. dzielenie się plikami ze znajomymi. Jest też łatwy w obsłudze, mogą z niego korzystać również mniej zaawansowani użytkownicy. Dane umieszczane na wirtualnym dysku są szyfrowane. Nie mają do nich dostępu osoby nieupoważnione przez użytkownika usługi. Zapisane pliki mogą być odzyskane w dowolnym momencie. Program automatycznie porządkuje zasoby dyskowe i prezentuje użytkownikowi pliki podzielone ze względu na typ, co pozwala szybko znaleźć potrzebne dane.

Przestrzeń o pojemności 1 GB przez pierwszy miesiąc kosztuje 1 gr, a potem 2 zł brutto miesięcznie. W ramach obecnej promocji usługa jest domyślnie włączana wszystkim nowym klientom. Jeśli ktoś potrzebuje wirtualnego dysku o nieograniczonej pojemności, może skorzystać z takiego wariantu w cenie 15 zł na miesiąc.

Mogą Cię również zainteresować