Wyjątkowa firma MLM

przez Marek Wyrzychowski
1422 odsłony

Przed Państwem klucz do sekretnych drzwi drugiego człowieka. Kompozycja feromonów Miiko Nakaido została oparta na innowacyjnej recepturze.

Pierwszy raz w sztuce tworzenia kompozycji zostało wykorzystane odkrycie naukowe ostatnich lat – wyjątkowe i unikalne połączenie kilku feromonów! Każdy z nas produkuje wiele związków chemicznych i feromonów – androstenol, androsteron, androstenon, androstadienon i wiele innych. Różnica między ludźmi polega tylko na ilości i proporcjach produkowanych związków. Nasze kompozycje feromonów, wytwarzane w laboratorium, są uśrednieniem naturalnych substancji występujących wśród ludzi. Produkty, których składnikami jest wiele feromonów, nie tylko wzmagają stopień podniecenia seksualnego, ale również tworzą pozytywną aurę wokół osoby, która ich użyła. Tak innowacyjne podejście do sztuki tworzenia kompozycji pozwoliło nam uzyskać niesamowity efekt. Teraz do tej sekretnej formuły Miiko Nakaido została dodana jeszcze „młodzieńcza witalność”, którą zapewnia – Androstenol. To czyni nasze kompozycje unikalne i wyjątkowe!


MİİKO NAKAİDO, to wyjątkowa na światowym rynku MLM firma, która zajmuję się sprzedażą unikalnych i oryginalnych baz zapachowych oraz perfum z niezwykłym dodatkiem kompozycji feromonowych.

Od początku 2000 roku, firma rozpoczęła poszukiwania nowych, ciekawych i wyjątkowych produktów. W roku 2003 w Paryżu odbyło się spotkanie z japońską projektantką MİİKO NAKAİDO, która jest obdarzona wyjątkowym darem tworzenia niezwykłych kompozycji za-pachowych. Ich niezwykłość polega na tym, że zawierają kompozycję kilku feromonów. Produkty te zainspirowały firmę do prowadzenia dalszych badań i już w 2005 roku na rynek zostały wprowadzone unikalne i wyjątkowe bazy zapachowe z dodatkiem feromonów. Rok później asortyment produktów firmy MİİKO NAKAİDO został wzbogacony perfumami kolekcji UniQUE.

Sprzedając swoje produkty w systemie MLM, firma MİİKO NAKAİDO przestrzega postanowień Kodeksu Sprzedaży Bezpośredniej Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej. Dymitr Bondarenko, koordynator ds. sprzedaży i rozwoju rynków, przedstawia plan marketingowy firmy MİİKO NAKAİDO jako: „prosty, przejrzysty i zrównoważony; korzystny zarówno dla Dystrybutorów, jak i firmy”. Do najważniejszych atutów planu marketingowego firmy zalicza:

  • spory zysk, który Dystrybutor otrzymuje ze sprzedaży produktów (zysk natychmiastowy) w wysokości 44%
  • akumulacyjne naliczanie poziomu efektywności (rabatu indywidualnego) Dystrybutorów (narastająco, bez degradacji w każdym kolejnym okresie rozliczeniowym) po-zwala osiągnąć coraz wyższe, stałe progi procentowe
  • Dystrybutorzy, którzy są na poziomie Dyrektorskim i mają pod sobą kilku Dyrektorów, czerpią zyski również z głębi grup swoich Dyrektorów
  • ambicje naszych Dystrybutorów nie są ograniczane.

Ośrodek Leczenia Zaburzeń Seksualnych w Krakowie, na zlecenie firmy MİİKO NAKAİDO przeprowadził badania baz zapachowych „MİİKO NAKAİDO” z dodatkiem kompozycji feromonowych. Badania zostały przeprowadzone na reprezentatywnej grupie respondentów metodą podwójnej ślepej próby. Wyniki pokazują, że w odczuciu 70% przebadanych respondentów, używanie produktu spowodowało zwiększenie zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Wśród tych osób:

  • 38% stwierdziło, iż produkt wzmaga pożądanie ze strony partnera
  • 43% stwierdziło, że użycie produktu spowodowało zwiększenie zainteresowania ich osobą zarówno ze strony part-nera jak i osób płci przeciwnej, innych niż ich partner
  • 19% stwierdziło, iż produkt zwiększa zainteresowanie ich osobą tylko ze strony płci przeciwnej, innych niż partner.

Zapraszamy do świata zapachów MİİKO NAKAİDO

Doskonale wiemy, że każda chwila jest niepowtarzalna, a te najpiękniejsze zawsze trwają zbyt krótko. Aby zatrzymać je na dłużej, stworzyliśmy unikalną kolekcję perfum, która pozwoli Wam zawsze czuć się tak, jak lubicie. Będziecie mogli dobrać zapach do swojego na-stroju, a także kształtować nastrój za pomocą zapachów. Każde perfumy z kolekcji MiiKO NAKAİDO są tak charakterystyczne, że wśród nich odnajdziecie również ten jedyny: Twój zapach prze-wodni. Ten, który będzie najlepiej Cię określał, do którego zawsze będziesz wracać.

Czym właściwie są feromony?

Feromony to substancje hormonalne, przekazujące otoczeniu pozytywną informację o nas. Zwiększają one naszą atrakcyjność (nie tylko seksualną), dlatego znajdują za-stosowanie w wielu życiowych sytuacjach, wszędzie tam, gdzie szczególnie zależy nam, by nas pozytywnie oceniano. Feromony są bezzapachowe, więc nie wpływają bezpośrednio na samą kompozycję zapachową. Mimo to, na pewno ich dodatek pozostanie zauważony; ludzie wokół Ciebie będą częściej się uśmiechać. I nie będą chcieli się z Tobą rozstać.

Czy to naprawdę możliwe?

Tak! I nie jest to zasługa magii, tylko biologii. Feromony, jako bezwonne substancje
zapachowe są odbierane przez narząd nosowo-lemieszowy tzw. VNO, który znajduje się z tyłu nosa, tuż przed przegrodą nosową. Organizmy ludzi wydzielają feromony głównie w celu przekazania partnerowi informacji o gotowości seksualnej, jednak nie tylko. Służą także, jako regulator zachowań społecznych, a ich działanie jest bardzo intensywne.

Przed Państwem klucz do sekretnych drzwi drugiego człowieka

Kompozycja feromonów Miiko Nakaido została oparta na innowacyjnej recepturze. Pierwszy raz w sztuce tworzenia kompozycji zostało wykorzystane odkrycie naukowe ostatnich lat – wyjątkowe i unikalne połączenie kilku feromonów!

Każdy z nas produkuje wiele związków chemicznych i feromonów – androstenol, androsteron, androstenon, androstadienon i wiele innych. Różnica między ludźmi polega tylko na ilości i proporcjach produkowanych związków. Nasze kompozycje feromonów, wytwarzane w laboratorium, są uśrednieniem naturalnych substancji występujących wśród ludzi. Produkty, których składnikami jest wiele feromonów, nie tylko wzmagają stopień podniecenia seksualnego, ale również tworzą pozytywną aurę wokół osoby, która ich użyła. Tak innowacyjne podejście do sztuki tworzenia kompozycji pozwoliło nam uzyskać niesamowity efekt. Teraz do tej sekretnej formuły Miiko Nakaido została dodana jeszcze „młodzieńcza witalność” (którą zapewnia androstenol). To czyni nasze kompozycje unikalne i wyjątkowe!

Jakich efektów można się spodziewać używając perfum z feromonami?

Feromony okażą się również bardzo pomocne we wszystkich sytuacjach stresujących, które wiążą się z naszą oceną oraz zawsze, gdy chcemy zrobić dobre wrażenie. Korzystne działanie zapachów z do-datkiem feromonów możesz zaobserwować: gdy chcesz zwrócić uwagę płci przeciwnej, na randce, na spotkaniu ze znajomymi, podczas rozmowy o pracę, w trakcie spotkań biznesowych, na egzaminie, zawsze, gdy rozmawiasz z przełożonym lub współpracownikami oraz w wielu innych życiowych sytuacjach, trudnych do przewidzenia.

Mogą Cię również zainteresować