Wystartował LEADERSHOP. Najważniejszy sklep w MLM

przez Marek Wyrzychowsk

To wiekopomna chwila. Po wielu miesiącach niezliczonych udręk i nerwic sytuacyjnych oraz kilku zmianach jedynych w swoim rodzaju, bezkonkurencyjnych na rynku, najprofesjonalniejszych specjalistów od grafiki tudzież informatyki, wreszcie odpaliliśmy nasz sklep. Uff.

ReklamaReklama

W ten sposób Drodzy Czytelnicy, piękny i inteligentny projekt o nazwie GRUPA MLM, który zmarł kilka lat temu śmiercią naturalną aczkolwiek tragiczną, powoli zostaje wskrzeszany niestrudzonymi, jednoosobowymi tym razem siłami redaktora Macieja Maciejewskiego. Brakuje tylko logo.

LEADERSHOP ma dopiero trzy dni, więc zapewne będzie rozbudowywany i unowocześniany i na pewno będzie się to odbywało w zgodzie z duchem Państwa zawsze trafnych wskazówek… Ale już na starcie śmiało można powiedzieć, że jest to jedyne miejsce w internecie skierowane dla ludzi działających w sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowym, w którym na „półkach” znajdują się starannie wyselekcjonowane przez naszą redakcję materiały, składające się na najlepsze kompendium wiedzy biznesowej w jednym miejscu.

ReklamaReklama

Na początek w LEADERSHOPIE zrobiliśmy pięć działów: Czasopisma (w nim można nabyć aktualnie dostępne numery „Network Magazynu” – jedynego w Polsce, niezależnego pisma o branży DS/MLM), Książki (w jednym miejscu zebraliśmy najlepsze książki topowych liderów oraz naukowców, znawców i specjalistów parających się na co dzień zagadnieniami naszej branży. To swoiste narzędzia pracy dla każdego człowieka działającego w tym sektorze a także dla tych, którzy chcą o nim zasięgnąć fachowej, rzetelnej i kompetentnej informacji. Tutaj znajdziesz wyłącznie perełki), Płyty (tutaj będziemy wrzucać tematyczne materiały wydawane na płytach CD/DVD) , Gadżety (na razie mamy dla Was stylowe koszulki z pięknym logo „I Love MLM”) oraz E-Magazyn, gdzie niebawem będzie można nabyć nasz periodyk w postaci elektronicznej.

Zapraszamy do komentowania. Każde zdanie, wskazówka na temat tego projektu będzie dla nas cenną uwagą, inspiracją. A jeśli jeszcze nie macie w swoich domach czy biurach na swoich biznesowych półkach książek, które znajdują się w LEADERSHOPIE – zapraszamy na zakupy.  

Mogą Cię również zainteresować