Zaawansowane technologie profesjonalnego studia filmowego podczas 17 urodzin biznesu COLWAY

przez Maciej Maciejewski

19 czerwca br. firma COLWAY wyjątkowo uroczyście obchodziła swoją 17-stą rocznicę działalności. Organizatorzy, z myślą o bezpośredniej transmisji online tego wydarzenia, do realizacji tej bardzo ekskluzywnej gali wykorzystali zaawansowane technologie profesjonalnego studia filmowego – jednego z najnowocześniejszych w Polsce!

Uroczystość rejestrowana przez 7 kamer na dwóch planach telewizyjnych miała charakter interaktywny, dzięki temu osoby uczestniczące online w tym wydarzeniu, mogły brać w nim aktywny udział i zyskać tym samym cenne nagrody w jubileuszowych konkursach SMS’owych. To pierwsza tego typu rocznica transmitowana w całości w internecie, którą wciąż możecie obejrzeć:

Ta wyjątkowa gala, której motywem przewodnim były legendarne już niebieskie Moissanity COLWAY, wypełniona była celebrowaniem sukcesów liderów i menadżerów firmy oraz ich gratyfikacjami w formie cennych nagród w Programach Motywacyjnych COLWAY: „Lista Marzeń” i „Program samochodowy”, a także zapowiedziami nowych projektów i kolejnego przełomowego produktu. Z prawdziwą dumą podsumowano 17 lat funkcjonowania firmy – zarówno doskonałe wyniki finansowe (wzrost obrotu o 11% licząc rok do roku), jak i 40 000 000 PLN, które w 2020 roku zarobili menadżerowie COLWAY!

Dla partnerów tego projektu ta rocznica z pewnością była wyjątkowa. Po długich miesiącach, w których takie spotkania były niemożliwe, liderzy i menadżerowie mogli wspólnie celebrować swoje sukcesy, świętując wspaniałe awanse i otrzymując zasłużone nagrody oraz wyróżnienia.

Szczególne emocje wywołał odbiór kolejnego luksusowego samochodu w „Programie samochodowym” COLWAY przez Annę Rosicką, która z wielką radością dołączyła do szczęśliwych posiadaczy 4-rech kółek – sygnowanych logo COLWAY. To już czwarty samochód, który w ostatnich miesiącach trafił w ręce osób współpracujących z marką. Ewelina Kaźmierska, Piotr Biały, Anna Wodawska – również niedawno odebrali swoje auta.

W trakcie gali przedstawiciele firmy mocno podkreślali, że COLWAY to coś więcej niż unikalne produkty i sprawdzony system zarabiania, oparty na ich polecaniu. Obecnie, m.in. dzięki programowi motywacyjnemu „Lista Marzeń”, firma pomaga swoim menadżerom spełniać ich indywidualne marzenia – nawet te najodważniejsze! W trakcie gali menadżerowie COLWAY, którzy prężnie działali w tym programie, odebrali swoje imienne vouchery uprawniające ich do odbioru nagrody i tym samym spełnienia ich wyjątkowych marzeń, a wśród nich również takich, które podnoszą poziom adrenaliny – ekscytujących lotów szybowcem i motoszybowcem w przestworzach: http://bit.ly/lista-marzen

Podczas uroczystości gość specjalny, autorytet medyczny – dr n. med. Tomasz Wysoczański – zaprezentował nowy, unikalny suplement diety ColMega, który już niebawem poszerzy ofertę COLWAY. Firma przygotowała również ciekawy program rozwojowy dla kobiet – Projekt „Ty”, którego misją jest ich wszechstronny #ROZWÓJ poprzez dostarczanie im niezbędnej wiedzy z obszaru zdrowia i urody, praktycznych narzędzi i wsparcia mentalnego. W swoich założeniach Projekt „Ty” ma pomóc wspaniałym kobietom w pełni wykorzystać ich potencjał tak, aby mogły pięknie rozkwitnąć na swojej życiowej ścieżce.

Te i wiele innych atrakcji proponowanych przez COLWAY możecie cały czas obejrzeć – odtwarzając sobie to wydarzenie. Warto, bo firma zaprezentowała się z zupełnie nowej strony – nowocześnie, interaktywnie i wszechstronnie. COLWAY to firma, w której każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

Mogą Cię również zainteresować