Zapraszamy na drugą konferencję MANIROUGE

przez Marek Wyrzychowsk
1443 odsłony

W dobrym biznesie MLM nie liczy się, kiedy zaczniesz działać. Każdy moment jest dobry, aby wystartować. Ale z drugiej strony, jeśli firma oferuje taki produkt, aż żal nie skorzystać już w fazie startowej. Dynamicznie rozwijająca się, network marketingowa firma MANIROUGE zaprasza na edukacyjną konferencję do Poznania.

„Zapamiętajcie to hasło – MANIROUGE. NAJBARDZIEJ KOBIECY BIZNES ŚWIATA. Ta historia zaczyna się w Polsce, ale już niebawem marka będzie jednym z największych network marketingów świata… Zobaczycie.” Tak pisaliśmy o tym przedsięwzięciu trzy miesiące temu (publikacja). Miesiąc później już można było pokazywać pierwszych liderów, wyłaniających się z tego nowego biznesu, którzy na bazie współpracy budują swój dochodowy, prywatny MLM (publikacja). Czy stać Cię na to, aby przegapić takie możliwości?

Na pewno nie. Teraz jest okazja, aby dowiedzieć się wszystkich najważniejszych kwestii o tym marketingu sieciowym i to bezpośrednio od osób, które go zainicjowały. Będzie tam można również zobaczyć jak działa produkt oraz porozmawiać z osobami, które już sprawnie budują w MANIROUGE swoje struktury.

Konferencja odbędzie się 7 marca 2020 roku w poznańskim hotelu HP PARK HOTEL przy ul. Baraniaka 77 w godzinach od 12:00 do 17:00. Podczas spotkania od podszewki poznasz firmę, jej produkty, możliwości generowania dochodu. Będzie też wykład świetnego specjalisty, trenera mentalnego Kamila Lizureja. Oczywiście będzie tam również nasza redakcja. Bo Network Magazyn trzyma reporterski zoom na pulsie.

Zatem do zobaczenia w Poznaniu! Bilety wstępu w cenie 35 zł do kupienia w tym miejscu: https://manirouge.com/pl/products/bilet-na-konferencje-7-marca 

Wydarzenie na portalu Facebook tutaj: https://www.facebook.com/events/631830524300040/

         

Mogą Cię również zainteresować