ZINZINO mianuje nowych dyrektorów i ogłasza ekspansję

przez Katarzyna Wagner
396

Szwedzka firma sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego ZINZINO ogłosiła dodanie trzech nowych członków kierownictwa do swojego kluczowego zespołu managerów. Spółka planuje również ekspansję na teren Australii.

Emily Arnold została mianowana dyrektorem marketingu, Robert Horkings dyrektorem operacyjnym a Daniel Turbill dyrektorem ds. usług. Firma ZINZINO ogłosiła także, że rozszerza swoją network marketingową działalność na Australię.

ZINZINO jest jedną z najszybciej rozwijających się firm sektora DS/MLM w Europie. Emily Arnold ma wcześniejsze doświadczenie w tym regionie, gdyż wiele lat budowała tam jedną z największych na świecie marek kosmetycznych australijskiego marketingu sieciowego. Ma także duże doświadczenie w rozwoju marki, marketingu cyfrowym, mediach społecznościowych, projektowaniu, telewizji i zarządzaniu mediami.

– Jestem podekscytowana mogąc wystąpić w tej roli, w tak dynamicznie rozwijającej się firmie, która łączy zdrowie i piękno – powiedziała Arnold. – Mówi się, że żołądek jest drugim mózgiem i nie mogę się doczekać, aby dostarczyć całą gamę Zinzino Balance Oil Australijczykom, którzy szukają wsparcia dla zdrowia i swoich jelit – dodała.

Horkings zajmuje się marketingiem sieciowym od późnych lat 90-tych. W 2016 roku założył pełną działalność australijskiego podmiotu gospodarczego dla globalnej marki zdrowia i dobrego samopoczucia z ponad 20 000 dystrybutorami i klientami. Przed działaniami w MLM Horkings był odnoszącym sukcesy dyrektorem korporacyjnym w IBM.

– Zarządzanie operacyjne, planowanie strategiczne, rozwój biznesu, prognozowanie i globalna ekspansja to moja pasja – powiedział Horkings. – Jestem dumny z tego, że mogę dołączyć do firmy pionierskiej w nowej dziedzinie nauki, która jest zaangażowana w ekspansję globalną.

Turbill natomiast ma ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu relacjami z klientami, magazynowaniu i logistyce. – Jestem pasjonatem zapewniania wyjątkowego wsparcia przedstawicielom obsługi klienta, szczególnie w branży sprzedaży bezpośredniej. Pragnę pomagać ludziom w osiągnięciu sukcesów – stwierdził Turbill. W Polsce biznes ZINZINO sprawnie rozwija Svietlana Piskunova. Pozdrawiamy.

Mogą Cię również zainteresować