Zobacz TO i zrób DUŻY krok w kierunku wolności finansowej

przez Katarzyna Wagner

Są ludzie, którzy nigdy nie będę mieli żadnych pieniędzy ponad to, co zarobią na etacie. Są ludzie, którzy ciągle będą próbowali i nie osiągną sukcesu. Z czego to wynika? Może z braku wsparcia? Może nie zauważają swoich błędów i ciągle powtarzają te same?

Marcus de MariaMarcus de Maria

A może potrzeba impulsu, aby zmienili coś w swoim sposobie działania? Przypomnij sobie swój początek drogi, gdy zaczynałeś swój biznes MLM. Te spojrzenia znajomych, odmowy, porażki… Ale też radość i zadowolenie z pierwszych sukcesów i zarobionych pieniędzy!

Teraz jesteś liderem, masz swój zespół, który zarabia. Możesz im pomóc. Możesz pokazać w jaki sposób zarządzać swoimi pieniędzmi i potencjałem. To będzie wyjątkowy dzień i dla Ciebie i dla Twoich ludzi.

14 września, środa, godz. 19:00, konferencja internetowa

Zarezerwuj miejsce dla siebie >

Tego dnia odbędzie się spotkanie na żywo online, które poprowadzi
Marcus de Maria – trener Millonaire Mind, znany mówca i inwestor,
występujący na scenie z Tonym Robbinsem, Brianem Tracy czy T. Harv Ekerem.

Udział w nim jest bezpłatny, pod warunkiem wcześniejszej
rezerwacji miejsca. Możesz to zrobić tutaj >

Zapisz się osobiście i prześlij zaproszenie do całego swojego
zespołu. Pozwól skorzystać im z bezpłatnej wiedzy.

Marcus de Maria w doskonały sposób – szczególnie osobom początkującym – potrafi wyjaśnić od czego zacząć, aby dążyć w odpowiednim kierunku. Marcus zawsze powtarza, że my Polacy jesteśmy bardzo pracowitym narodem i bardzo ciężko pracujemy na swoje pieniądze. Pytanie: jak to zrobić, żeby to nasze pieniądze zaczęły pracować na siebie?

Wcale nie są potrzebne miliony do tego aby przejść na wcześniejszą emeryturę i nie musieć pracować do 65/67 roku życia. Trzeba tylko poznać kilka zasad, o których Marcus opowie w środę 14 września o 19:00. Czas na działanie! Zarezerwuj miejsce dla siebie. To spotkanie potrwa ok. półtorej godziny.

Zarezerwuj miejsce dla siebie >

Do usłyszenia!

Pozdrawiamy.

Mogą Cię również zainteresować