10 Jubileusz Klubu Flavon max

przez Maciej Maciejewski

6 września 2014 roku byliśmy z naszym reporterskim zoomem w Budapesztańskim Centrum Kongresowym, gdzie hucznie świętowaliśmy dziesiąty jubileusz Klubu Flavon max. Uroczystość została otwarta przez założycieli firm GéSz i Flavon Group. Rodzina Gaál powitała prawie 2000 liderów i współpracowników Klubu Flavon.

Interesujące przemówienia uświetniło wiele atrakcji, takich jak laserowa prezentacja oraz pokaz sztucznych ogni. Uroczystość  zgromadziła wszystkich Top Liderów, którzy budując ten biznes odnieśli i nadal odnoszą prawdziwy, namacalny sukces jednocześnie realizując najskrytsze marzenia. Nie ukrywam, że  uwielbiam  przebywać w towarzystwie Zwycięzców. Dlaczego? To proste. Z kim się zadajesz, takim się stajesz.

Przechodząc do meritum

Jako pierwszy, głos zabrał polski Top Lider – Zbigniew Utko, który z lekką nutą nostalgii przypomniał wszystkim historię o tym, jak w 2006 roku usłyszał od Zoltana Berta – diamond elite i prekursora Flavon w Polsce, o produkcie i możliwościach jakie daje współpraca z firmą. Podkreślił jednak, że nie sprzedano mu wówczas produktu, ale piękną ideę, która pozwoliła mu zrealizować wiele marzeń dzięki temu, że dane mu było zarobić pieniądze a przy okazji pomóc wielu ludziom. W tym miejscu dodać należy, że doceniono szczególne osiągnięcia Zoltana Berta i na gali był on gościem honorowym.

Najmłodszy przedstawiciel zarządu firmy – László Gaál Junior, wręczył nagrody wszystkim klubowiczom, którzy zostali laureatami różnego rodzaju konkursów firmowych oraz osobiście wyróżnił tych, którzy w ostatnim czasie osiągnęli wymierne wyniki w planie marketingowym firmy. Przedstawił także jeden z najnowszych produktów, który właśnie wprowadził – Flavon Training Center. Jest to narzędzie, które będzie służyło pomocą członkom Klubu Flavon w jeszcze efektywniejszym budowaniu sieci, będzie edukować i pomagać, zapewni pomoc. Flavon Training Center ma szansę zrewolucjonizować szkolenia marketingu sieciowego. Następnie w przemówieniach motywacyjnych zaprezentowali się Attila Hervát i Ryszard Gaczkowski.

Punkt kulminacyjny imprezy

Bez wątpienia było nim wystąpienie prezesa firmy – László Gaál, który przypomniał nam, że w prawdzie obchodzimy 10 jubileusz Flavon Group ale jednocześnie są to 20 urodziny jego firmy GéSz, którą prowadzi wspólnie z żoną Johanną Sziklás.

Następnie prezes po krótce przypomniał  historię całego przedsięwzięcia rodzinnego, a także przedstawił wszystkie nagrody jakimi firma Flavon Group została wyróżniona w Europie, szczególny nacisk kładąc na prestiżowe, najnowsze wyróżnienie – „Magyar Termèk Nagydij”, które firma odebrała w węgierskim parlamencie.

László Gaál podzielił się swoją radością, będąc dumnym z wprowadzenia na rynek dwóch nowych produktów, które tego dnia zaprezentowano po raz pierwszy. Chodzi mianowicie o nowy suplement diety Flavon Green + oraz wspomniane już wcześniej, internetowe narzędzie edukacyjne Training Center.

Demonstrując światowe i europejskie wyniki finansowe sektora sprzedaży bezpośredniej, László Gaál powiedział: – „Dziesięć lat naszej wspólnej, ciężkiej pracy i nieustającego rozwoju jasno udowodniło, że Flavon Group to network marketing stabilny i z wieloma pomysłami na przyszłość. Teraz możemy i pragniemy zbudować firmę i sieć o światowym zasięgu”.

Prof. dr hab. Zoltán Dinya od początku współpracujący z firmą, zaprezentował nowy produkt Flavon Green + w szczególności skupiając się na jego składzie oraz działaniu, jakie wywiera na ludzki organizm. Choć to zagadnienie poważne, jak zawsze prelekcja doktora przeplatana była wieloma nietuzinkowymi żartami.

Koniec uroczystości

Zakończenie uświetnili Ferenc Salamon, Ewa Wawrzyniak i niepowtarzalny tygrys sceniczny, urodzony aktor – Zsolt Krnács. Całe spotkanie poprowadziła niekwestionowana gwiazda, niesamowita i niezastąpiona tak w biznesie jak i na scenie – Krisztina Jungné Kovács.

Po takiej dawce budujących informacji, energii i motywujących przemówień, zapewne nie tylko ja doładowałem swoje akumulatory. Z ciekawością obserwowałem gości – współpracowników firmy, którzy opuszczając Budapesztańskie Centrum Kongresowe wynieśli z jubileuszu olbrzymi zapał i motywację do pracy, co z pewnością przełoży się na jeszcze większe sukcesy dla Flavon i będzie to kolejna, wspaniała, network marketingowa dekada.  

Mogą Cię również zainteresować