15 000 biegaczy wystartowało w Herbalife Nutrition Virtual Run 2022

przez Maciej Maciejewski
604 odsłony

Network marketingowy koncern Herbalife Nutrition ogłosił wyniki swojego Wirtualnego Biegu 2022 – corocznego wydarzenia, którego celem jest pomoc ludziom w regionie Azji i Pacyfiku w poruszaniu się i prowadzeniu zdrowego, aktywnego trybu życia.

Wydarzenie odbywało się od 1 do 30 listopada br. i w sumie zgromadziło ponad 15 000 uczestników, a także członków i pracowników Herbalife Nutrition z regionu Azji i Pacyfiku. Uczestnicy wspólnie ścigali się we własnym tempie, pokonując łącznie ponad 1 053 000 kilometrów – co odpowiada 26-krotnemu przebiegnięciu świata.

Odbywający się przez trzy kolejne lata Wirtualny Bieg Herbalife Nutrition łącznie zgromadził już 54 000 uczestników. W sumie przebyli oni dystans ponad 3 220 000 kilometrów, co wystarcza na okrążenie naszej pięknej planety aż 80 razy.

– Wirtualny Bieg zainicjowaliśmy w 2020 roku, aby pomóc w przełamaniu u ludzi nawyku, którym jest siedzący tryb życia, co stało się zbyt powszechne w związku z pandemią. Jestem zachwycony widząc, że dynamika przedsięwzięcia została utrzymana już trzeci rok z rzędu, a nowi i powracający uczestnicy dołączają indywidualnie lub jako zespoły z przyjaciółmi oraz rodzinami i pokonują imponujące odległości. W związku z rozpoczętym właśnie nowym rokiem zachęcamy ludzi, aby nadążali za zdrowymi nawykami i utrzymywali aktywny tryb życia wspierany przez dobre odżywianie – powiedział Stephen Conchie, prezes regionalny Herbalife Nutrition na region Azji i Pacyfiku oraz Chiny.

Wirtualny bieg Herbalife Nutrition to najważniejsze wydarzenie kampanii „Ruszaj się z dobrym odżywianiem” – corocznej inicjatywy działającej w systemie MLM firmy Herbalife Nutrition, której celem jest pomoc konsumentom z regionu Azji i Pacyfiku w przyjęciu zdrowych, aktywnych nawyków i wspieranie społeczności, które pomagają im w podróży po zdrowym stylu życia.

W tym roku wydarzenie zostało uzupełnione o nową aplikację Run App, która oferuje bardziej interaktywny i bezproblemowy sposób śledzenia postępów uczestników. Wirtualny Bieg przyczynia się również do zbiórki funduszy dla Herbalife Nutrition Foundation (HNF). Tegoroczny Virtual Run zebrał ponad 74 000 USD, zwiększając łączną sumę w ciągu trzech lat do prawie 240 000 USD.

Mogą Cię również zainteresować