3 000 Polaków w Spisku Bogatych

przez Piotr Hoffmann, źródło: Enter PR
503 odsłony

Już ponad trzy tysiące Polaków uczestniczy w nowym projekcie Roberta Kiyosaki –
„Spisek Bogatych”. Ta najnowsza książka dostępna jest zupełnie za darmo na specjalnie przygotowanej platformie internetowej i opisuje osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi po ostatnim załamaniu gospodarczym.

Książka „Spisek bogatych. Osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi” powstała, jako odpowiedź na kryzys gospodarczy, który dotknął świat na przełomie 2008/2009 roku. Aby nie tracić na aktualności treści, traktującej o zarządzaniu finansami w zupełnie nowej rzeczywistości gospodarczej, Robert Kiyosaki zdecydował się publikować książkę w internecie, gdzie nie ma długiego cyklu wydawniczego.


– Odpowiednia książka, w odpowiednim czasie, w odpowiedniej cenie – podkreśla Kiyosaki, odnosząc się do darmowego i powszechnego dostępu w sieci swojej nowej publikacji. – To nie pora na tradycyjne odpowiedzi. Ta książka potrzebna jest w tej chwili i internet pozwoli nam dotrzeć z nią do ludzi natychmiast – dodaje autor bestsellera „Bogaty ojciec, Biedy ojciec”.

Książka pisana i publikowana była w Stanach Zjednoczonych od początku 2009 roku. Język polski jest pierwszym, na który ją przetłumaczono. Dla Internautów znad Wisły książka jest dostępna od września 2009 roku. Od tego czasu na platformie SpisekBogatych.pl pojawiło się już siedem kolejnych rozdziałów, a następne będą publikowane co dwa tygodnie. W tym tygodniu w sieci udostępniony został rozdział ósmy, pod prowokacyjnym tytułem „Wydrukuj sobie pieniądze”.

Logując się na stronę projektu nie tylko można poznać osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi, ale też uczestniczyć w dyskusjach na tematy podejmowane w kolejnych rozdziałach. „Spisek bogatych” to projekt interaktywny, otwarty na informacje zwrotne i komentarze od Czytelników, które będą włączane do książki w miarę jej powstawania.

To śmiałe i jedyne w swoim rodzaju podejście umożliwi współpracę z Robertem Kiyosaki wszystkim tym, którzy stoją przed wyzwaniami finansowymi w nowej rzeczywistości ekonomicznej.

Obecnie „Network Magazyn” prowadzi rozmowy z Robertem i jego ekipą, które mają doprowadzić do zorganizowania wykładów dla polskich networkerów. Wasza aktywność w projekcie i kontakt z tym charyzmatycznym człowiekiem z pewnością upewni go w szybszym podjęciu konkretnej decyzji. Więc do dzieła!

Mogą Cię również zainteresować