30 lat biznesu Forever Living Products w Polsce

przez Maciej Maciejewski
1636 odsłony

Tak. To już 30 lat network marketingowego biznesu Forever Living Products na rynku polskim. W miniony weekend na terenie Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku niezależni przedsiębiorcy budujący ten wspaniały projekt – jeden z największych na świecie system MLM – świętowali okrągłą rocznicę funkcjonowania swojej spółki na terenie naszego kraju.

źródło: Facebook.com

30 lat intensywnego rozwoju. 30 lat dbania o zdrowie Polaków. 30 lat promowania niezależności i przedsiębiorczości. To już 30 lat dostarczania obywatelom naszego kraju intratnych możliwości zarobkowych, dzięki którym wiele tysięcy polskich rodzin może żyć godnie, realizując jednocześnie wspaniałe cele i marzenia.

„Za nami dwa dni świętowania, radości, inspiracji i wielkich wzruszeń. W piątek odbyło się spotkanie Diamond Global Team w Sopocie, a w sobotę Success Day Forever w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Nie potrafię opisać emocji, jakie towarzyszyły tym cudownym wydarzeniom. W moim sercu jest dziś ogromna wdzięczność za te wszystkie słowa uznania, miłości, radości i nadziei na kolejne lata dynamicznego rozwoju. To już 30 lat Forever w Polsce i 45 lat na świecie! Dziękuje moim wspaniałym liderom i wszystkim FBO w ich strukturach. Dziękuję wszystkim wiernym konsumentom, którzy pokochali produkty Forever. POTĘGĄ FOREVER JEST POTĘGA MIŁOŚCI!” – napisała w mediach społecznościowych Bogumiła Sroka.

„To był wspaniały czas spędzony w Gdańsku oraz Sopocie, chociaż emocje jeszcze nie opadły. Niesamowity i pierwszy zjazd grupy Diamond Global Team Polska w Sopocie. Bardzo wartościowe szkolenia ze wspaniałymi liderami z Polski i USA. Success Day w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, gdzie świętowaliśmy awanse oraz 30 lecie firmy Forever w Polsce. Spotkania i cudowny czas z naszą liderką Global Team Martą Omachel (Nr 1 w USA i Kanadzie!) oraz z największymi liderami w Polsce: jedyny w kraju diamond manager Bogumiła Sroka, diamond sapphire Maria i Wiesław Grotyńscy, diamond sapphire manager Maria i Jacek Bartkowiakowie. Miałam również przyjemność poznać wspaniałych liderów z USA – soaring manager Kazimiera i Ryszard Harabasz. Jak zawsze miłe spotkanie z kosmetolog Katarzyną Janiczek i oczywiście z Jackiem Kandeferem, dyrektor Forever Living Products Poland oraz senior managerem Dariuszem Sikorskim.

W tym roku mieliśmy ogromną przyjemność gościć w Polsce Holly Stout – wiceprezydent ds. rozwoju globalnych produktów. Jestem wdzięczna, że mogłam uczestniczyć w tych wspaniałych wydarzeniach, które dają jeszcze większą motywację do pracy. Wspaniale było spotkać również nasze cudowne osoby z Global Team, a z niektórymi poznać się osobiście, ponieważ do tej pory widywaliśmy się tylko online. Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Do następnego. I LOVE FOREVER” – skomentowała Agnieszka Wypasek.

Długo można pisać o dokonaniach i zasługach tego biznesu MLM nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Nie wystarczy internetu. Podsumowaniem niech będzie zatem komentarz jednej z liderek tej spółki. Wystarczy:

Otrzymać dziewiąty samochód w prezencie? To możliwe tylko w Forever. Najbardziej szczodrej firmie na świecie. (Maria Grotyńska)

Mogą Cię również zainteresować