30% VIP marża w DEDRA INNOVATIONS!

przez Aleš Jančar
1004 odsłony

Przez cały sierpień dla wszystkich klientów z wpisanym numerem koordynatora aktywowaliśmy marżę 30% na cały asortyment strony Mojadedra.pl. Wcześniej marża 30% dotyczyła tylko produktów chemii domowej. To nowość w planie marketingowym!

VIP marża na wszystkie produkty! Od teraz nawet na popularne produkty AGD!

W sierpniu br. masz możliwość wypróbować na www.mojadedra.pl VIP marżę 30%. Każdy klient z wpisanym numerem koordynatora może skorzystać z tej oferty. Zdecydowaliśmy, że marża będzie obejmowała też produkty AGD SYSTEMAT. Wcześniej były one objęte promocją CELOFFKA. Prowizja dla koordynatorów będzie przypisywana tak samo jak do tej pory.

Do końca miesiąca dla wszystkich. Od 1 września tylko dla klientów VIP

Od września br. VIP marża będzie dostępna tylko dla klientów, którzy będą mieć obrót powyżej 500 zł. Gdy zamówienie przekroczy tę kwotę lub będzie wyższe, automatycznie zmieni się na VIP marżę. Od 01 września br. zmienimy BZS (bezproblemowe zasady sprzedaży).

VIP klient przy zamówieniu o wysokości 500 zł co miesiąc

Gdy zakupy klienta przekroczą 500 zł automatycznie aktywujemy mu marżę na resztę danego miesiąca i na następny miesiąc. Spójrz na obrazek, aby zobaczyć jak ten system działa. Sprzedawcy mający większą sprzedaż zarobią więcej.

Depilator IPL to nowość w ofercie. Możesz zarabiać na sprzedaży nowoczesnych gadżetów!

Jak działa VIP marża 30%? Prezentujemy nowości w naszej ofercie – depilator do usuwania włosów IPL VELVET. Unikalna technologia IPL (Intense Pulsed Light) intensywnie pulsującego światła, podobnego do światła lasera. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów pozbycia się niechcianego owłosienia na ciele. I to na stałe.

Chcesz zarabiać więcej z DEDRA INNOVATIONS? Każdy do zamówienia otrzymuje katalog

Dołącz do nas na stronie www.mojadedra.pl lub zadzwoń pod numer (717) 166 648. Pomożemy Ci z rejestracją lub z pierwszym zamówieniem.

Więcej publikacji o firmie DEDRA INNOVATIONS:

DEDRA INNOVATIONS. To rok pełen sukcesów w Polsce

Nowość godna XXI wieku – perfumy i chemia klasy premium

Mogą Cię również zainteresować