Dary natury dla ludzkości IV Europejski Zjazd K-LINK

przez Maciej Maciejewski
642 odsłony

19.10.2008:Dary natury dla ludzkości IV Europejski Zjazd K-LINK W dniach 26-28 września 2008 roku byliśmy z naszym reporterskim zoomem pod samiuśkim Giewontem w zakopiańskim Hotelu Mercure, gdzie odbywał się IV Europejski Zjazd koncernu K-Link International.

 

Już 26 września br. późnym wieczorem po zameldowaniu się w hotelu wszyscy uczestnicy konwencji wsiedli do góralskich bryczek i pojechali na przejażdżkę po miasteczku. Dla ponad dwustu osób potrzebnych było mnóstwo pojazdów zaprzężonych w konie, więc konwój mknący w kierunku Kościeliska wyglądał naprawdę okazale.

 

Następnego dnia odbyło się uroczyste otwarcie zjazdu i powitanie gości, które oczywiście rozpoczęła niezmordowana Krystyna Słowińska, dyrektor K-Link Poland:

 

– Jestem bardzo szczęśliwa, że mam honor państwa przywitać. Tegoroczny zjazd odbywa się pod hasłem "Dary natury dla ludzkości". Magiczna moc naszych produktów sprawiła, że jesteśmy tu i teraz. Ziarna wnoszące nowe wartości w związki międzyludzkie, zasiewa się poprzez szczere i poważne rozmowy oraz zabawę, która zawsze promieniuje pozytywną energią. W każdej firmie liczą się zarówno produkty, relacje międzyludzkie, jak i wyniki finansowe. Tylko zbiorowy wysiłek wszystkich w duchu współzawodnictwa, pomysłów i współpracy, pomógł nam osiągnąć sukces. Najważniejsze osiągnięcia XX wieku to żarówka, samolot i komputer, które zostały stworzone przez innowatorów. Oni najpierw wyobrażali sobie te rzeczy i pytali, dlaczego jeszcze nie istnieją? Bycie wyróżniającym się liderem wymaga właśnie takiego ducha innowacji i determinacji do osiągnięcia celu. Każdy z nas ma w sobie ogromny potencjał i tylko od nas zależy, czy chcemy należeć do grupy zwycięzców czy przegranych. Człowiek osiąga taką wielkość, jaką wyznacza mu skala myślenia. Sukces nie wymaga usprawiedliwień. Klęska nie znosi wymówek. Wam dziękuję za sukces. Jesteście filarem tej firmy.

 

Po chwili przed mównicą pojawił się Malezyjczyk dr Darren Goh – dyrektor generalny K-Link International. Po nim głos zabrali Benjamin Ong z Malezji i Jessie Nazareno z Norwegii – dyrektor K-Link Europa. Ciekawe przemówienia na temat pracy w MLM wygłosili również dyrektorzy europejskich oddziałów K-Link z Litwy, Węgier, Grecji i Wielkiej Brytanii. Kolejnym elementem konferencji była część medyczna, w trakcie której prezentacje o zdrowiu i produktach firmy przedstawili lekarze, m.in. gość honorowy dr Roopam Bhatt z Indii, dr Robert Okoński, dr Józef Urban oraz gwiazda firmy – dr Chai Sooi Fatt, główny konsultant medyczny koncernu. Po nich głos zabrali najprężniej działający w K-Link Poland liderzy, którzy barwnie opowiedzieli historie swojego sukcesu. W ten sposób na scenie pojawili się: Sławomir Nawrocki, Maria Krajewska, Krzysztof Janisz, Maria Konopka oraz Stanisław Onacki.

 

W przerwach występowała grupa rosyjskich tancerzy rewiowych. Oczywiście nie zabrakło również momentów poważnych i doniosłych, podczas których odbywało się wręczanie wielu wyróżnień, nagród i nominacji. A wieczorem, wszyscy uczestnicy zjazdu bawili się z przytupem w rytm ludowej muzyki góralskiej podczas uroczystej kolacji.

 

Obszerny reportaż z konwencji ukaże się już niebawem w nowym wydaniu NETWORK magazynu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Maciej Maciejewski)

Mogą Cię również zainteresować