5 jubileusz Flavon Group

przez Maciej Maciejewski
763 odsłony

W dniach 11-13 września 2009 roku byliśmy z grupą polskich networkerów w Budapeszcie na 5 jubileuszu firmy Flavon Group. Całodniowa, piękna gala odbyła się 12 września br. w Budapesztańskim Centrum Kongresowym.

ee

Do stolicy Węgier dojechaliśmy późnym wieczorem 11 września br., co ze względu na nocny system oświetleniowy miasta okazało się strzałem w dziesiątkę. Po wjechaniu na górę Gellerta mogliśmy podziwiać całą, niezapomnianą panoramę Budapesztu po zmroku.

Minęła godzina i już byliśmy rozlokowani w Danubius Health Spa Resort. Na zajutrz udaliśmy się do Budapesztańskiego Centrum Kongresowego na galę Flavon Group. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości. Następnie odbył się występ węgierskiej gwiazdy muzyki pop – Adrienn Zsédenyi. Po nim na scenę wyszła rodzina Gaál, dzięki której 5 lat temu zaczęła się cała historia Flavon.

Po krótkiej przerwie wysłuchaliśmy ciekawych prelekcji, m.in. prof. dr. Zoltána Dinya i  dr. Gyula Csőre. Po nich wystąpiła czołowa liderka z Węgier – Krisztina Jungné Kovács.
Potem przyszła kolej na prezentację elity Flavonu, czyli najlepiej zarabiających liderów z tego biznesu MLM. I tak kolejno na scenie pojawiali się ze swoimi autorskimi prelekcjami: Szilvii Lőrincz, Péter Balogh Miklós oraz w kulminacyjnym momencie Polacy – Ryszard Gaczkowski i Zbigniew Utko. Na zakończenie uroczystości László Gaál Junior zaprezentował najnowszy klip reklamowy Flavon Group, którego kampania odbędzie się niebawem w węgierskiej telewizji. W przerwach uroczystość uświetniał niesamowitymi występami zespół ludowy im. Bema.

Trzeci dzień pobytu w Budapeszcie poswięciliśmy oczywiście na zwiedzanie miasta. Byliśmy m.in. w biurze firmy, w centrum przy największej w Europie Wielkiej Synagodze, zobaczyliśmy Bazylikę św. Stefana, parlament, spacerowaliśmy po słynnej ulicy Vaci.

Obszerny reportaż z tej imprezy wraz z ciekawymi wywiadami przeprowadzonymi z najważniejszymi osobami z Flavon Group opublikujemy już w październikowym wydaniu “Network Magazynu”.

Mogą Cię również zainteresować