5 urodziny Nature’s Sunshine Products Poland

przez Artykuł promocyjny

24 stycznia br. w warszawskim hotelu Airport odbyła się uroczysta gala z okzazji 5 lat działalności Nature’s Sunshine Products Poland (NSP Polska). Zrealizowana z dużym rozmachem impreza przyciągnęła na salę konferencyjną wielu zagranicznych gości.

ee

Firma NSP Polska na urodziny zaprosiła swoich dystrybutorów z Litwy, Łotwy, Estonii, Białorusi oraz Rosji. Swoją obecnością galę uświetnili goście z centrali firmy: Lynda Hammons – wiceprezydent ds. kontroli jakości i kwestii prawnych dla produktów Nature’s Sunshine oraz Jason Wright – dyrektor działu zakupów. Na sali nie zabrakło również specjalnie zaproszonych gości związanych z branżą MLM w Polsce. Wśród nich znalazł się dyrektor generalny Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej – Mirosław Luboń. Gości powitał jeden z najpopularniejszych konferansjerów w Polsce – Krzysztof Ibisz, który bardzo szybko zaraził wszystkich świetnym nastrojem i dał gościom ogromną dawkę entuzjazmu.

Pierwszą osobą, którą na scenę zaprosił Krzysztof Ibisz, był dyrektor krajowy Nature’s Sunshine Products Poland, Grzegorz Małachowski. To od niego dowiedzieliśmy się o powodach tego uroczystego spotkania. Grzegorz Małachowski zaczął od podziękowań złożonych wszystkim dystrybutorom za ostatni rok aktywnej pracy. To dzięki nim NSP Polska zwiększyła swoje obroty o ponad 100%. Przez ostatni rok firma potroiła liczbę swoich dystrybutorów. Ze sceny znów padły słowa: „Nasz czas właśnie nadszedł, a Nature’s Susnhine to miejsce, którego szukaliście”. Rok temu wypowiedział je Bryant Yates (prezydent NSP). Dyretkor NSP Polska zapewnił wszystkich, że „Jeszcze wiele przed nami”, o czym mieliśmy okazję przekonać się w dalszej części gali…

Niezwykła firma

Po przemówieniu dyrektora NSP Polska na scenę wrócił Krzysztof Ibisz i zaprosił na nią specjalnego gościa gali – wiceprezydent ds. kontroli jakości i kwestii prawnych dla produktów Nature’s Sunshine, Lyndę Hammons. Lynda, która prowadzi dział jakości NSP od 22 lat, przez kolejne 40 minut wytłumaczyła, dlaczego nazywa się ją „Teminatorem”, dlaczego to właśnie Nature’s Sunshine wyznacza najwyższe standardy jakości oraz co jej zdaniem czyni produkty tej firmy najlepszymi na świecie.

„Terminatorem” Lynda stała się dzięki wymaganiom jakie stawia wszystkim podmiotom współpracującym z Nature’s Sunshine. Kontrole przeprowadzane przez Lyndę są najtrudniejsze w branży. Jak mówi, jest dumna ze swojego przydomku, bo jego posiadanie świadczy o najwyższych standardach jakości w Nature’s Sunshine Products. Jakość i unikalność produktów NSP opiera się na pięciu filarach, które Lynda zawarła w swojej prezentacji.

Pierwszym filarem jakości produktów jest zespół ds. rozwoju badań produktów, odpowiedzialny za naukowe opracowanie formuł produktów. Nature’s Sunshine posiada własne laboratorium i zatrudnia czterech doktorów farmacji na etacie. Firma sama tworzy nowe produkty, których nie można znaleźć w ofercie podmiotów kokurencyjnych. Dział nie tylko tworzy nowe produkty, ale sprawdza ich stabilność oraz siłę działania, dzięki czemu firma jest pewna ich najwyższej jakości. Inwestycje rzędu kilku milionów dolarów pozwalają na korzystanie z najnowocześniejszych procesów laboratoryjnych.

Drugi filar to pochodzenie produktów. Istnieje powiedzenie „Śmieci na wejściu – śmieci na wyjściu”. Jeżeli stosowane materiały są średniej jakości, proces przetwarzania w żaden sposób nie podniesie ich jakości. Pochodzenie materiałów ma decydujacy wpływ na jakość produktów Nature’s Sunshine. Co roku firma poszukuje najlepszych pól i upraw dla każdej substancji pochodzenia roślinnego. Zdecydowała również, że nie będzie właścicielem upraw (w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych firm), ponieważ w takiej sytuacji musiałaby co roku zbierać wytworzone plony niezależnie od ich jakości. Nature’s Sunshine kupuje najlepsze, a nie najtańsze składniki.

Produkcja to trzeci, bardzo istotny obszar dla jakości produktów Nature’s Sunshine. Kluczowe jest miejsce, w którym powstają gotowe produkty, a Nature’s Sunshine produkuje w swojej własnej fabryce, co zapewnia jej utrzymanie kontroli nad skomplikowanym procesem produkcyjnym. Nature’s Sunshine może z całą odpowiedzialnością zaświadczyć o czystości, bezpieczeństwie i sile działania swoich produktów. Te trzy czynniki tworzą czwarty filar jakości. Testowanie tych czynników stanowi zapewnienie, że Nature’s Sunshine oferuje produkty gwarantujące najwięcej korzyści zdrowotnych.

Ostatni filar jakości to najnowocześniejsze technologie, pozwalające na przeprowadzenie ponad 600 testów laboratoryjnych. NSP bada nie tylko czystość surowców, ale także sprawdza czy nie zostają one zanieczyszczone w procesie produkcji. Przeprowadzanie badań na każdym etapie to gwarancja dla klientów firmy, że otrzymują najbezpieczniejsze i najlepsze produkty.

Niezwykły rok

Po bardzo rzeczowym wykładzie Lyndy Hammons przyszedł czas na podsumowanie ostaniego roku działalności NSP Polska. Rok 2014 to pasmo ogromnych sukcesów firmy. NSP Polska podwoiła obroty oraz potroiła liczbę aktywnych dystrybutorów. Z pomocą Krzysztofa Ibisza, dyrektor krajowy NSP Polska zaprosił na scenę wszystkich liderów, liderów asystentów oraz liderów konsultantów. Każdy z nich otrzymał nagrodę za awans w 2014 roku.

Następnie na scenie pojawili się liderzy menadżerowie, którzy na ten status awansowali również w 2014 roku. Liderzy menadżerowie to wyjątkowa grupa ludzi, którzy cały czas mają szansę na wyjazd do USA. W grę wchodzi wizyta w fabryce NSP oraz odpoczynek w Las Vegas. Oczywiście na koszt firmy. Na koniec tej części gali przyszedł czas na dekorację pierwszego w Polsce dyrektora asystenta. Na scenę zaproszono Barbarę i Marka Wierbiłowiczów, którzy jako pierwsi w historii NSP Polska wspięli się na ten status. Wydawało się, że potok nagród nie będzie miał końca. Oprócz pamiątkowej statuetki i dyplomu Wierbiłowiczowie odebrali premię w wysokości 15 000 zł oraz komputer przenośny firmy Apple.

Liczba wręczonych nagród oraz kwoty przyznanych premii w ostatnim roku świadczą o tym, że rok 2014 był czasem wyjątkowym dla Nature’s Sunshine Products Poland. Gratulacje dla dystrybutorów płynęły z innych rynków oraz centrali firmy, która znajduje się w Utah w Stanach Zjednoczonych.

Po emocjach związanych z uznaniem awansów wszyscy zasłużyli na chwilę przerwy. Na gości czekały przygotowane do degustacji produkty NSP Polska, m.in. Chlorofil w Płynie – bestseller wśród suplementów diety. Specjalnie zaproszeni goście z centrali firmy starali się znaleźć czas dla każdego, kto chciał podzielić się wrażeniami lub tylko wykonać pamiątkowe zdjęcie. Był czas na rozmowy z dyrektorem Grzegorzem Małachowskim, a prowadzący galę Krzysztof Ibisz bardzo chętnie pozował do zdjęć z sympatykami NSP Polska.

Na wracających do sali konferencyjnej czekał wyjątkowy gość. Na scenie pojawił się bowiem jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, Cezary Pazura. Niemal godzinny występ rozbawił wszystkich do łez. Sam artysta wykazał się niezwykłą wiedzą na temat zdrowej żywności oraz zdrowego trybu życia. To był fantastyczny show, który oczywiście wymagał bisów.

Rok 2015. Też wyjątkowy?

Cezarego Pazurę na scenie zastąpił Grzegorz Małachowski. Po podsumowaniu ostatniego roku, przyszedł czas na zdradzenie strategii na rok 2015. Wszystko wskazuje na to, że Nature’s Sunshine czeka pasmo spektakularnych sukcesów. Dyrektor krajowy ogłosił przedłużenie kluczowych promocji.

Do końca 2015 roku przedłużono: Promocję Samochodową, Promocję Szybkiego Awansu, Super Start oraz Rising Star. Na scenie znów pojawili się państwo Barbara i Marek Wierbiłowiczowie oraz Danuta i Marek Kacperowscy, którzy jako pierwsi zakwalifikowali się na wyjazd na Rising Star 2015. Na scenie odebrali symboliczne bilety do USA.

Zakończenie gali to popis wokalny członków zespołu The Voices. Grupa zagrała dla gości Nature’s Sunshine godzinny koncert. Wszyscy byli zachwyceni występem, który zakończył się utworem „Simply the best” z repertuaru Tiny Turner. Po koncercie przyszedł czas na niezwykły, urodzinowy tort. Dzięki pomocy prowadzącego, gościom udało się zdmuchnąć wszystkie świeczki. Na koniec każdy otrzymał słodki kawałek czekoladowego tortu z logo NSP. Zaraz po gali goście zostali zaproszeni na uroczystą kolację oraz wieczorek taneczny. Zabawa trwała do północy. A w niedzielę rano liderzy zawitali na „Akademii Sukcesu”. Tam czerpali wiedzę z doświadczeń dyrektorów. 

Mogą Cię również zainteresować