6 urodziny biznesu S’OUVRE w Turcji

przez Maciej Maciejewski
1929 odsłony

Słońce, plaża i drinki pod palmami – o tym marzy każdy z nas, a uczestnikom S’OUVRE TRIP udało się te marzenia zrealizować! W ramach programu motywacyjnego „Wycieczki z S’OUVRE” najlepsi liderzy firmy odwiedzili niedawno malowniczą Turcję. To były wspaniałe wczasy połączone z obchodami świętowania 6 rocznicy spółki S’OUVRE.

„Ależ to był wyjazd!!! Turkusowe morze, szerokie plaże pokryte złotym piaskiem, bogactwo zabytków i egzotycznej roślinności – och, dużo byśmy dali by ponownie wrócić do tych malowniczych miejsc Turcji, które przywitały uczestników naszego programu motywacyjnego” – komentują uczestnicy tej eskapady w social mediach.

Decydenci firmy również podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat wspólnych wakacji ze swoimi liderami: „Przeżyliśmy z Wami wspaniałą przygodę, która była również momentem wspólnego świętowania kolejnej, już 6 rocznicy działalności naszej firmy. Dziękujemy, że staliście się częścią tego jakże ważnego wydarzenia. Wróciliśmy z pięknymi wspomnieniami, które zostaną z nami na lata”.

Komentarz Marleny Szcześniak: – Bądź wdzięczny za trudne chwile. One pozwalają Ci się rozwijać. Bądź wdzięczny za swoje ograniczenia, ponieważ one dają Ci szansę na poprawę. Bądź wdzięczny za każde nowe wyzwanie, ponieważ ono buduje Twoją siłę i charakter. Bądź wdzięczny za swoje błędy. Przekazują Ci cenne lekcje. Może nie zawsze jest łatwo, ale i tak warto! Warto mocno pracować w biznesie MLM dla tak pięknych chwil. Lubię angażować swoją energię w pracę, kiedy czuję, że inni to doceniają. Dziękuję  S’OUVRE Polska za organizację tego wydarzenia. Panie prezesie Waldemarze Smoliński… dziękuję za stworzenie fantastycznego miejsca do rozwoju oraz za to wyróżnienie. Jest pan wersją limitowaną, nie do podrobienia. Sebastian Antkowiak… Twoje serce włożone w rozwój tej firmy jest niewyobrażalne. Dziękuję za każdą pomoc i wsparcie. Jesteś wspaniałym człowiekiem. To wydarzenie na długo zostanie w mojej pamięci. Dziękuję.

Komentarz Katarzyny Kowalczyk: – 6th anniversary S’OUVRE Polska w Turcji… Wspólne celebrowanie kolejnych urodzin firmy. Tworzenie wspólnych wspomnień. To niesamowite uczucie być w miejscu, gdzie ludzie wspólnie wspierają się i tworzą przestrzeń do rozwoju każdego, kto chce osiągnąć swój własny sukces. Panie prezesie dziękuje za to miejsce, w którym od 6 lat mam okazję się rozwijać. Dziękuję całemu Team 2BE za stworzenie tak niesamowitego zespołu ludzi. Tak różnych, a tak zgranych. Ten tydzień spędzony z Wami uświadomił mi z jak wspaniałymi liderami mam okazję współpracować. Dziękuje Wam za ten wspaniały, razem spędzony czas. Jesteście The Best. Razem Q Zmianie.

Mogą Cię również zainteresować