7 dni świętowania 7 rocznicy Colway

przez Maciej Maciejewski
614 odsłony

W dniach 8-15 czerwca 2011 byliśmy z ponad trzystu osobową ekipą menadżerów z firmy Colway w miasteczku Nessebar (Bułgaria), gdzie odbyły się huczne, siódme urodziny tego polskiego biznesu MLM. Było ekskluzywnie, a czas zagospodarowano zarówno na zabawę, jak i naukę…


Na zaproszenie progresywnie rosnącej organizacji Colway Bułgaria, w swoje siódme urodziny firma zdecydowała się połączyć meeting rocznicowy z nader atrakcyjnym urlopem, stawiając na mega-integrację. W ten sposób siedmiolecie Colway trwało aż siedem dni, a wszystko działo się w Nessebarze – miasteczku uważanym za perłę Bułgarii i jedno z najstarszych miast Europy.

Dystrybutorzy niebieskiego kolagenu spędzili ten tydzień bardzo intensywnie. Do południa korzystali z uroków plaży, basenów i turystyki. Po obiedzie z kolei, podzieleni na kilka grup, brali czynny udział w zajęciach edukacyjnych, które prowadzili: Ryszard Armanowski, Bernard Jastrzębski, Igor Zakrzewski, Anna Sitkowska i Andrzej Fischer. We wrześniowym wydaniu drukowanego „Network Magazynu” opublikujemy z tej wycieczki obszerny fotoreportaż, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia króciutkiej relacji filmowej:

Mogą Cię również zainteresować