ADAPT od AVON. Nowa seria kosmetyków specjalnego przeznaczenia

przez Maciej Maciejewski
1170 odsłony

Największy kosmetyczny koncern sprzedaży bezpośredniej świata ogłosił wprowadzenie na rynek nowego systemu do pielęgnacji skóry. Nowy zestaw od firmy Avon będzie dostępny u konsultantek w 2021 roku, a nazywa się ADAPT.

System ADAPT to specjalnie zaprojektowane kosmetyki do wspierania kobiet podczas hormonalnych problemów okołomenopauzalnych i w trakcie menopauzy. Produkty wchodzące w skład nowego zestawu zawierają ekstrakty roślinne znane jako adaptogeny, które mają na celu przywrócenie równowagi i dobrego samopoczucia dla skóry.

– W Avon skrzętnie badamy kwestie związane z hormonami i menopauzą od prawie dwóch dekad, aby pomóc złagodzić niektóre z typowych, uciążliwych objawów występujących w tym okresie u kobiet. Zwiększona suchość, wrażliwość skóry, uderzenia gorąca i znaczna utrata kolagenu – powiedziała Gina Ghura, kierownik przyszłych innowacji w Avon.

– Nasze badania przede wszystkim wykazały, że dla wielu kobiet znalezienie dostępnych i niedrogich produktów spełniających te szczególne potrzeby skóry jest obecnie bardzo trudne. Cieszymy się zatem z faktu, że możemy wspierać wszystkie kobiety w tej transformacji. Dzięki naszej nowej, innowacyjnej serii ADAPT panie będą się czuły dobrze – dodała Gina Ghura.

Mogą Cię również zainteresować